Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyalogkakukk, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Arc- és ajak cukorradír barnacukorszemcsékkel és kivimaggal
  • Pórusmély tisztítás
  • Simább és egyenletesebb bőrt eredményez
  • Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják

Accika

2020. július 31.

Nagyon jó arcradír, kicsit számomra nagyok voltak a szemcsék, de ettől függetlenül hozta a várt eredményt! Annyi, hogy én egy adagot még félbe osztanék, mert rengeteg van benne. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

tniki

2020. július 22.

Puha, egyenletes bőr már az első használat után! A szemcsék nem túl durvák, az állaga sem túl folyós. A melegítő érzést én is tapasztaltam, de egyáltalán nem kellemetlen, sőt! Ajakradírozásnál kész kísértés számomra, hogy ne nyaljam le. :) Az én érzékeny bőrömmel csodát tett, mindenképp 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Heli

2020. július 20.

Imádom! Kb. 15 éve nem volt komolyabb pattanásom, de most a napi 8-10 óra maszkviselés elég szépen meglátszik a bőrömön. Így hát kezdenem kellett vele valamit, ha nem akarom, hogy elhatalmasodjon a dolog.
Erre a radírra esett a választásom szombaton, majd ma visszamentem és megvettem a készletet a helyi dm-ben mielőtt megszüntetik ezt is. :D Nos.. az állaga kicsit géles, láthatóak benne a kiwi magok és a durva szemcséjű cukrot is érezni lehet. Az én bőrömmel csodát tett az első használat után. Eltűnt az a rossz tapintása, babapopsi simaságú, egyenletes az összkép és a krémek is gyorsabban szívódnak be a használata után. Az illata is csodás és csak 199 Ft a 2 tasak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

pinkyNiki

2020. július 13.

Nagy szeretem ezt az arcradírt a kellemes illata és a hatékonysága miatt. Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb. Nem szeretem amúgy sem a teljes kiszerelésű termékeket mert hajlamos vagyok betárazni belőlük és csak ott áll a polcomon a sok termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

DinaSch

2020. június 12.

Teljesen random vásárlás volt.
De meglepően jó kis cucc.
Melegítő érzést ad,az állaga tökéletes, a szemcsékkel együtt. A dolgát teszi,és mivel egészen jó "élményt" ad,valószínű bevezetem az alkalmi rutinjaim közé.

UI.:
Szerintem zselés szaloncukor illata van!😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Teljesen random vásárlás volt.
De meglepően jó kis cucc.

UI.:
Szerintem zselés szaloncukor illata van!😂

Anitacska01

2020. május 18.

Durva ez a melegítő hatàs.... Először azt hittem valami baj van :D aztàn olvasom a leíràst, hogy szàjra is jó stb.. Dörzsölöm ezerrel vele a szàmat és sikerült megkóstolni.. Pocsék az íze.. Szerintem olyan testre permetezhető szúnyogírtó szaga van. Viszont ez engem nem zavar, annak az illatàt is csípem :D szép, jó, hatàsos, érdekes. De szerintem lehetne zselésebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Vivih

2020. május 10.

Szerintem nagyon jó illata van. Tette a dolgát, szerintem a szemcsék se túl durvák, pihe-puha lett utána az arcom (és jó illatú :) ). Picit meglepődtem a melegítő hatásán, de kellemes volt az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

cattitude

2020. május 3.

kézre használom, teljesen jó, nem karistolja nagyon a kezem bőrét. a chia magosnak finomabb volt az illata viszont, sajnálom, hogy az már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Tviki993

2020. április 30.

Ma vettem, gyorsan ki is próbàltam.
Nekem hasonlít a Loreal cukorradírjához , csak ennek sokkal dúrvábbak a szemcséi.
Az egyik tasakot felbontottam, bőven elég lesz még máskor is, lehet még 2x is.
Nekem összességében tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

Ma vettem, gyorsan ki is próbàltam.
Az egyik tasakot felbontottam, bőven elég lesz még máskor is, lehet még 2x is.
Nekem összességében tetszik :)

AnnaR

2020. március 18.

Olyan az illata és az állaga, mint az olvasztott gumicukornak. Kicsit durva szemcsék vannak benne, nem érzékeny bőröm is pirosra karistolta. De összességében nem rossz. Még egy darabig ismerkedek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.