Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 kapszula   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrienn9513, Módosítva: 2020. február 10.

Kiszerelés:   60 kapszula
Kategória:   Szépségvitaminok

A keratinon kívül tartalmaz még biotint, rezet és cinket is. A biotin és cink részt vesz a haj normál állapotának fenntartásában, a réz pedig hozzájárul a haj normál pigmentációjához.

chhaya

2020. február 15.

Semmilyen hatását nem észleltem. Eddig bármilyen hajerősítő bogyót szedtem, az először a körmömre volt látványos és pozitív hatással. Ez a kapszula még a körmeimre sem tette a legkisebb hatást sem, ugyanúgy törött és berepedezett, mint előtte. A hajamról ne is beszéljünk, tényleg semmi. Szerencsére nem túl drága, de akkor is pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Antioxidánsok: Zinc
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide
Vitaminok: Niacin, Biotin

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.