Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alverya, Módosítva: 2023. február 20.

Kategória:   Hajápolók

• Hajvégápoló szérum
  • Töredezett hajra
  • Mandula- és szőlőmagolajjal
  • Segít megelőzni az újabb hajtöredezést
  • Ápolja a sérült hajvégeket

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kzmdra

2023. december 29.

egy használat után kidobtam, mert annak ellenére, hogy két pumpálásnyit oszlattam el a hajvégeimen, száradás után olyan volt a hajam, mintha a végeit zsírban áztattam volna. moshattam meg újra. régen voltak olyan baleás hajvégápolók, amiket nagyon szerettem, de úgy tűnik, hogy ezek az újak már nem az igaziak. nem fogok a többivel sem kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

claudia

2023. április 7.

3db-ot használtam el egy év alatt belőle úgy, hogy minden este tettem belőle a hajvégekre. Semmi extra nem tűnt fel egészen addig, míg átpártoltam a Pantene keratinos olajára. Na, onnantól csodaszépen visszatört, frizzy seprűvégeim lettek. Mivel már csak az olló tudott segíteni, így újra elkezdem használni a már csak hátközépig érő hajamon.
Egyébként hamar beszívódik, nem hagy semmilyen fura réteget, 1 pumpálásnyi bőven elég belőle. Nekem kordában tartja a szöszös, hullámos-göndör hajam, fonás előtt nagy segítség. A fésülést is nagyban megkönnyíti. Ennyi pénzért számomra öt csillagos termék, a hasonló árkategóriában található termékeket nekem kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.