Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Kategória:   Dezodorok

baranyeszter

2015. augusztus 11.

Egyik kedvenc deóm volt. Sajnálom, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Egyik kedvenc deóm volt. Sajnálom, hogy megszűnt.

hempike1

2013. december 23.

Annyira diszkrét illata van, hogy nem zavar be a parfümválasztásba sem. Eddig még csak télen használtam, de megállja a helyét. Remélem majd a kánikula sem fog ki rajta. Hát 48 óra... Hogy is lehet ezt letesztelni? Minek írnak rá ilyen majomságot? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

szimat80

2013. szeptember 15.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel. És ami nekem nagyon fontos, nem hagy nyomot a ruhát, ellentétben sok más drágább dezodorral.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

malilalum94

2013. július 18.

Jól dezodorál,az illata is nagyon jó,nekem bejött:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Jól dezodorál,az illata is nagyon jó,nekem bejött:)

2013. június 9.

Ezt csak úgy futtában vettem meg mikor mentem hétvégén egyik barátnőmhöz. És beszaladtam a DM-be szétnézni levolt akciózva, de amugy sem drága. Illata jó, kissé olyan babahintőpor illata van szerintem. Én csak itthonra használom, és arra megfelel :)

zsoxcore

2013. május 11.

Többet elhasználtam már belőle. Kellemes illata van, de a golyósra általában mindig ráfújok más deospray-t, mert nem bírom kivárni, hogy megszáradjon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Jelizz

2013. március 14.

Mosópor illata van ! :D ^^
De tetszik, jól hidratál, gátolja az izzadságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

Mosópor illata van ! :D ^^
De tetszik, jól hidratál, gátolja az izzadságot.

musztafa

2012. november 12.

Nekem elég hatékony, meg vagyok vele elégedve. Az ára is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Nekem elég hatékony, meg vagyok vele elégedve. Az ára is nagyon kedvező!

Nico1984

2012. szeptember 30.

Az izzadást ugyan nem gátolja, de legalább semlegesíti a szagokat. Az illata nekem olyan semmilyen, ami azért jó, mert tudok használni mellette parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

ct

2012. augusztus 17.

Az illata finom, az ára meg olcsó.Ezt a két pozítivumot tudom elmondani róla.Iszonyatosan lassan szívódik fel, kb 15-20 perc, mire nyoma sincs, ha közben felveszek egy felsőt, az nedves és foltos lesz tőle. Izzadtságszagom ugyan nincs a nap végére sem, de az más deotól, spraytől sincs.Az izzadást nálam nem gátolja, pláne nem 48 órán keresztül, ahogy ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.