Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Kíméletesen távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket. Tisztítja és finoman táplálja a bőrt, zavaró filmréteg hátrahagyása nélkül. Alkalmas az arc, a szem és az ajkak területére. Vízálló szempillaspirál eltávolítására is alkalmas.

Illatanyag nélkül.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Livi87

2022. március 7.

Amikor először meg vásároltam ezt a terméket,el voltam tőle ájulva.Szuper gyorsan leszedte a sminkemet.Az utóbbi időben viszont nem vagyok megelégedve vele.Vagy változtattak a formuláján vagy nem tudom,de alig akarja leszedni a szempillaspirált.Csak maszatolja jobbra,balra.Ezután használok még egy géles arctisztítót és micellás vízzel is áttörlöm az arcom,szemem,s még mindig bőven jön le a smink.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 7.

SweetLikeMee

2021. december 19.

Régebben nálunk is lehetet kapni, sokan szerették, erre kivonták.....
Nekem idén nyáron sikerült 3 db-ot is beszerezni belőle egy pozsonyi dm-ben.
Nagyon jó áron volt, az összetétele is teljesen jó. Nincs benne illatanyag, ezért van egy kis fura szaga, de engem egyáltalán nem zavar.
Két lépésen arclemosás első lépéseként használom, utána egy géles arclemosót szoktam használni.
Száraz arcra, száraz kézzel kell masszírozgatni a bőrbe az olajat, majd vízzel leöblíteni, ilyenkor a kezdeti olajos álaga krémessé válik.
Ezzel a módszerrel a sminket maradéktalanul le lehet vele szedni, és vízzel is könnyen emulgeálódik, könnyen leöblíthető.
A szemsmink eltávolítására csak micellás vizet használok, mert az olajos lemosók mindig belemennek a szemembe, és utána homályosan lát az ember egy ideig, ráadásul én alapból is kontaktlencsét hordok.
Hátránya, hogy a pumpája nagyon kicsi, vagy tízszer szoktam lenyomni, mielőtt megkapom a megfelelő mennyiségű terméket a tenyerembe. Maga a kiszerelés sem túl nagy, csupán 100 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 19.

Régebben nálunk is lehetet kapni, sokan szerették, erre kivonták.....
Nekem idén nyáron sikerült 3 db-ot is beszerezni belőle egy pozsonyi dm-ben.

ViktoriaVrd

2021. október 12.

Na nekem ez szerelem. Nem hittem volna, hogy egy olajos lemosó ennyit segít a bőrömön, de amilyen puha tőle, csoda. Még csak párszor használtam, szóval jövök majd update-elni, de egyelőre imádom és nem tervezem lecserélni.

Update: a bőröm állapotán nem igazán segít, azóta kétlépéses arctisztítást alkalmazom, mindkét termékem elég gyengéd, meg nem a lemosón fog múlni igazából semmit, amit úgyis lemosok. Viszont tökéletes sminklemosó, mindent lehozott, ami az arcomon volt. Sajnálom nagyon, hogy itthon nem kapható már, nem is értem, hogy miért. Ha külföldön járok, igyekszem beszerezni belőle.

Update 2 evekkel kesobb: mi a francert lehet az, hogy az osszes kornyezo orszag dm-eben lehet kapni, nalunk bezzeg nem?? Szloveniaban jatva ujfent betaraztam belole. Na jo, csak kettot vettem. De verhetetlen ar ertek aranyban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

pviviana

2021. augusztus 25.

Ausztriában találtam belőle, ez volt az egyetlen olajos lemosó a dm-ben, ráadásul nagyon olcsó is. Tetszik, ugyanannyira jó, mint a Nivea. Leszed mindent, nem irritál és vizes lemosóval könnyen lejön. Fura, hogy már nem gyártják, minden jó termékkel ez történik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

balankaa01

2019. december 5.

Nem olyan régóta használom, azt is csak akkor, ha sminkeltem aznap, de azt tudom mondani, hogy tetszik. Sokáig nem mertem megvenni, mert attól féltem, hogy pattanásokat okoz majd, meg sok helyen olvastam, hogy a trend ellenére egyáltalán nem jó/nem ajánlott pl. kókuszolajjal tisztítani az arcot, de végül elcsábultam, és megvettem.
Elsőre nem győzött meg, mert ahogy nyomtam belőle egyet, megcsapott az étolaj szaga, aztán néztem meg az incit, hülye fejem. Akkor mérgelődtem kicsit, de úgy voltam vele, hogy ha már pénzt adtam érte, adok neki egy esélyt. Ahogy mondtam, elsőre nem volt az igazi, másnap reggelre nagyon olajos tapintású, fényes volt a bőröm, főleg a T-zónám, ami abszolút nem tetszett, meg ez így is maradt még pár használatig, aztán, gondolom, hozzászokott a bőröm. Szerencsére egyszer sem okozott csúnyaságokat.
4-5 pumpálásnyit használok úgy, hogy először felmelegítem a tenyeremben, aztán belemasszírozom a bőrömbe a szemkörnyéket kihagyva, mert bár valóban feloldja a spirált, közben kihullik néhány pilla is – azt tusolás közben melegvízzel oldom fel. Második lemosónak a Balea mindenmentes lemosóját használom, aztán még megszokásból áttörlöm az arcom micellás vízzel, akkor is, ha már amúgy semmilyen sminkmaradvány nincs rajta. 😂
Összességében elégedett vagyok, korrekt lemosó elfogadható áron. Sokáig elég lesz, azt viszont még nem tudom, hogy újraveszem-e majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Noncs

2019. május 30.

Nagyon jó lemosó. Könnyedén eltávolítja a vízálló sminket is, illatmentes és nem irritálja a szemem. Könnyű lemosni, nem hagy olajos réteget maga után, nem szárít, és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Isabelle

2018. december 29.

Mérges vagyok . Vettem 2- t tartalékba ,a 3. Használatban volt. Nem egészen 2 hónál múlva kezdtem meg az új flakont és fura szaga volt. 2- 3x még próbálgattam a szagmintákat és be kellett látnom, hogy megromlott/avasodott. Ezek után kibontottam a második tartalék flakont is és annak sem volt jobb illata. Ennyi véget ért a rajongás, nagyon elégedett voltam mert bírta a bőröm, és az ára is tökéletes de nem kívánok további romlott flakonokért pénzt adni. Sajnos csak 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

kkitti1986

2018. december 26.

Nagyon jó kis olaj,(sminket tökéletesen leszedi) semmi irritáló összetevő,remek áron,csak sajnos már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

bazsetta

2018. december 25.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az 5. flakont fogyasztom belőle. Illatmentes, egyszerű, hatékony. Sajnos itthon már nem lehet kapni, de Ausztriában vagy majdnem bármelyik szomszédos országban beszerezhető. Használtam drágább japán és kínai olajos lemosókat is, de semmivel sem tudták többet, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

Mano1234

2018. július 10.

Nagyon jó termék, hatékonyan eltávolítja az alapozót, szempillaspirálból a vízállót is pikk pakk le tudom mosni vele. Nem hagy olajos réteget, vízzel könnyen lemosható.Géles lemosót használok utána, a kettő együtt tökéletesen leszed minden sminket. Szeretem hogy illatmentes, nem csípi vagy ittitálja a szememet.
Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Mindenképpen újraveszem.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil