Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Kíméletesen távolítja el a sminket és egyéb szennyeződéseket. Tisztítja és finoman táplálja a bőrt, zavaró filmréteg hátrahagyása nélkül. Alkalmas az arc, a szem és az ajkak területére. Vízálló szempillaspirál eltávolítására is alkalmas.

Illatanyag nélkül.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 február

balankaa01

2019. december 5.

Nem olyan régóta használom, azt is csak akkor, ha sminkeltem aznap, de azt tudom mondani, hogy tetszik. Sokáig nem mertem megvenni, mert attól féltem, hogy pattanásokat okoz majd, meg sok helyen olvastam, hogy a trend ellenére egyáltalán nem jó/nem ajánlott pl. kókuszolajjal tisztítani az arcot, de végül elcsábultam, és megvettem.
Elsőre nem győzött meg, mert ahogy nyomtam belőle egyet, megcsapott az étolaj szaga, aztán néztem meg az incit, hülye fejem. Akkor mérgelődtem kicsit, de úgy voltam vele, hogy ha már pénzt adtam érte, adok neki egy esélyt. Ahogy mondtam, elsőre nem volt az igazi, másnap reggelre nagyon olajos tapintású, fényes volt a bőröm, főleg a T-zónám, ami abszolút nem tetszett, meg ez így is maradt még pár használatig, aztán, gondolom, hozzászokott a bőröm. Szerencsére egyszer sem okozott csúnyaságokat.
4-5 pumpálásnyit használok úgy, hogy először felmelegítem a tenyeremben, aztán belemasszírozom a bőrömbe a szemkörnyéket kihagyva, mert bár valóban feloldja a spirált, közben kihullik néhány pilla is – azt tusolás közben melegvízzel oldom fel. Második lemosónak a Balea mindenmentes lemosóját használom, aztán még megszokásból áttörlöm az arcom micellás vízzel, akkor is, ha már amúgy semmilyen sminkmaradvány nincs rajta. 😂
Összességében elégedett vagyok, korrekt lemosó elfogadható áron. Sokáig elég lesz, azt viszont még nem tudom, hogy újraveszem-e majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Noncs

2019. május 30.

Nagyon jó lemosó. Könnyedén eltávolítja a vízálló sminket is, illatmentes és nem irritálja a szemem. Könnyű lemosni, nem hagy olajos réteget maga után, nem szárít, és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Isabelle

2018. december 29.

Mérges vagyok . Vettem 2- t tartalékba ,a 3. Használatban volt. Nem egészen 2 hónál múlva kezdtem meg az új flakont és fura szaga volt. 2- 3x még próbálgattam a szagmintákat és be kellett látnom, hogy megromlott/avasodott. Ezek után kibontottam a második tartalék flakont is és annak sem volt jobb illata. Ennyi véget ért a rajongás, nagyon elégedett voltam mert bírta a bőröm, és az ára is tökéletes de nem kívánok további romlott flakonokért pénzt adni. Sajnos csak 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

kkitti1986

2018. december 26.

Nagyon jó kis olaj,(sminket tökéletesen leszedi) semmi irritáló összetevő,remek áron,csak sajnos már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

bazsetta

2018. december 25.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, az 5. flakont fogyasztom belőle. Illatmentes, egyszerű, hatékony. Sajnos itthon már nem lehet kapni, de Ausztriában vagy majdnem bármelyik szomszédos országban beszerezhető. Használtam drágább japán és kínai olajos lemosókat is, de semmivel sem tudták többet, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Mano1234

2018. július 10.

Nagyon jó termék, hatékonyan eltávolítja az alapozót, szempillaspirálból a vízállót is pikk pakk le tudom mosni vele. Nem hagy olajos réteget, vízzel könnyen lemosható.Géles lemosót használok utána, a kettő együtt tökéletesen leszed minden sminket. Szeretem hogy illatmentes, nem csípi vagy ittitálja a szememet.
Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Mindenképpen újraveszem.

ViktoriaVrd

2018. április 8.

Na nekem ez szerelem. Nem hittem volna, hogy egy olajos lemosó ennyit segít a bőrömön, de amilyen puha tőle, csoda. Még csak párszor használtam, szóval jövök majd update-elni, de egyelőre imádom és nem tervezem lecserélni.

Update: a bőröm állapotán nem igazán segít, azóta kétlépéses arctisztítást alkalmazom, mindkét termékem elég gyengéd, meg nem a lemosón fog múlni igazából semmit, amit úgyis lemosok. Viszont tökéletes sminklemosó, mindent lehozott, ami az arcomon volt. Sajnálom nagyon, hogy itthon nem kapható már, nem is értem, hogy miért. Ha külföldön járok, igyekszem beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Candy21

2018. április 3.

Hát nekem nem a kedvencem az itteni vélemények miatt vettem meg, de nem tetszik kicsit irritálja a szemem nem távolítja el maradéktalanul a sminket pedig nem kell sok mindennel megbírkóznia. Sztem nagyon sokat is kell belőle használni én maradok a sima baleás sminklemosónál sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

FReka

2017. november 21.

Nagyon imádom ezt a lemosót,kíméletesen távolítja el a sminket,könnyű leöblíteni,nem irritál. Először kétfázisú lemosóval szedem le a szemfestéket,majd a száraz arcomba masszírozom be ezt az olajat,végül géles lemosót használok. Remélem visszahozzák forgalomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Doridia

2017. november 2.

Imádtam. Ár-érték arányban a legjobb olajos lemosóm volt. Remélem hamarosan újra kapható lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil