Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. március 29.

Kategória:   Hajápolók

marryjane

2016. február 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Összetevőket megnézve nagyon gyenge, mind mennyiségre, mind minőségre.
Nagyon száraz a hajvégem és ez a termék nem tud vele megbirkózni
Ami furcsa nekem, hogy kinyomok a kezemre a termékből és nagyon alkohol szagot érzek, majd mikor összedörzsölöm a kezem, akkor ez az illat illan.
A Kallos hajolaját is az itteni vélemények miatt vettem meg és ezt a terméket is. Bár ez jobb mint a Kallos, de
nem veszem újra, valami mást fogok kipróbálni az extra száraz hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Nagyon száraz a hajvégem és ez a termék nem tud vele megbirkózni
nem veszem újra, valami mást fogok kipróbálni az extra száraz hajamra.

Ancsibaba1993

2015. november 3.

Ennyiért nagyon megéri...Nem sok kell belőle,könnyen beszívódik és utána nincs mű fénye és tapintása a hajamnak,csakis pihe-puha egészségesen fénylő,sima és egyenes hajvégek. Nem lett a kedvencem,azt a helyet az Avon argánolajos hajápolója már elfoglalta,de ezt is újra fogom vásárolgatni időközönként. Az illata a hajon nyárias és könnyed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Mostanában használom, kb fél éve, bár nem rendszeresen. Még mindig az első flakonnal. 1-2 pumpálás elég a váll alá érő hajamra, hajmosás után, még nedves állapotban viszem fel. Szeretem, nem lesz tőle zsíros a hajam ( bár a hossza mindig is inkább száraz volt) és nagyon jó illata van. biztos újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

ludmilla

2014. augusztus 4.

Szerintem kétszer van fent ez a termék, de ide is leírom, hogy nekem mintha jobban szárítaná a hajam, mintha nem is használnám... Gondolom az alkohol miatt. 10 cmtől meg is kellett válnom. Én szőkéknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

csutka.n

2014. április 29.

nagyon meg vagyok vele elégedve, imádom az illatát, nem lesz tőle lelapult, zsíros kinézetű hajam. csodát senki ne várjon tőle, a töredezett hajszálakat nem fogja összeragasztani :D de ki lehet vele tolni a hajvágások közti időt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

szivi81

2014. február 15.

vállig érő hajra 2-3 pumpálásnyit használok, még úgy, hogy nem teljesen száraz a hajam, kb a szárítás felénél használom. hozza amit igér, de semmi extra, a tigi glaze haze azért messze más kategória, de ár-érték arányban, helyettesítő terméknek megfelel. akinek nincsenek totál tönkretéve a hajvégei, biztos elégedett lesz vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Moonlight

2014. február 9.

Rengeteg ideig elég volt(talán több,mint fél évig) a derékig érő hajamra.És a heti vasalás mellett is szépek voltak a hajvégeim(bár lehet,hogy más termék még tudna újat mutatni nekik). Illata is kellemes,bár nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Adrienn08

2014. február 4.

Amíg szilikonos termékeket használtam,addig ez volt az egyik kedvenc, a kiszáradt hajvégeimet egész szépen rendbe hozta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

gardosivi

2014. január 3.

A hajam az új balzsamomtól egészen kiszáradt sajnos és a hajvégeim össze vissza álltak úgyhogy gyorsan orvosolni szerettem volna a problémát és úgy döntöttem h ez a termék olcsó, így ha nem válik be akkor sem szakad meg a szívem és megvettem. Az ára ellenére kiíváló termék ! A hajvégem már az első használat után sokkal puhább lett és nem állt minden felé és szerintem az illata is jó. Nem nehezítette el a hajam és nincs zsíros tapintása sem ! Csak ajánlani tudom :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

jubileum

2013. december 29.

Nem rég kaptam, szóval ez csak az első benyomás: Az illata nagyon kellemes, és tartósan megmarad, mintha parfüm lenne rajtam. (nyilván hajápolóhoz képest nézve)
A pumpás nyomó jó, épp csak hozzáérek már kicseppen, és jól adagolható, mindig annyi jön amennyit ki szeretnék csalni:)

A teljes barnahaj termékcsaláddal vágtam bele a használatába, együtt igazán hatásosak, a hatásról később bővebben írok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.