Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. október 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A természetes tengeri sóval, illetve értékes kókusz- és jojobaolajjal gazdagított tusfürdősó ápolja és selymesen puhává varázsolja bőrét. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, miközben egzotikus kókuszillattal kényeztet.

Ad-Namah

2019. november 1.

Az illata nagyon finom, több órán át megmarad használat után. Olajos érzetet hagy, de ez engem nem zavart. Nem használtam el belőle sokat, talán 4-5 alkalom után dobtam ki a zacskót. Nekem nem volt vele problémám, a barna cukor-chia mag arcmaszkhoz tudnám hasonlítani, ami ugyanúgy baleás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Isabell

2019. október 26.

Sajnos nem tudom többre értékelni. Impulzus vásárlás volt, megfogott a csomagolása de sajnos maga a termék csalódás számomra. Olajos érzetet hagyott a bőrön és a radírozó hatásával sem vagyok elégedett. Elhasználom de nem fogom újra venni. Az illata miatt +1.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

austenland

2019. október 21.

Nagyon finom illatú, "nedves" só, ami szépen radíroz és olajos érzetet hagy a bőrön. Kipróbálni jó, de több értelmét látom sima sót keverni a tusfürdőmbe, abban legalább nincs parfüm. Hogy miért tusfürdősónak hívják, nem tudom, mindenképp kell egy lemosás utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene