Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Fürdőtermékek

Passionfruit és lótuszvirág Illattal.

hempike1

2013. február 9.

Hmm, de fincsi illata volt! A lótuszvirág dominál benne, ami kellemesen friss, a maracuja pedig édeskés-gyümölcsös. Tényleg Hawaii!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 42051, Green 5 / CI 61570

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színező anyag. (Zöld)