Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Védi a a száraz, cserepes ajkakat a hideg és száraz levegőtől. Szinezék, tartósító- és illatanyag mentes.

Sophia00

2019. május 19.

Semmi különös, olyan mint bármely másik márkáé, nagyon kiszáradt szájjal nem tud kit kezdeni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

pirospipacsocska

2019. március 16.

Számomra a tökéletes ajakápoló!Mániákus ajakápoló használó vagyok,tehát már jónéhány márkát kipróbáltam. 😁És nekem ez vált be a legjobban,még a Labello-t is üti!Amikor télen kipirosodik az orrom a sok orrfújástól,oda is ezt kenem.Egyszóval favorit,és az ára is tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

angie91

2018. december 10.

Érdekes,hogy milyen szép, barátságos összetevői vannak, szemben az Alverdável, ami ugyebár natúrkozmetikum, mégis van benne irritáló összetevő.
Egyszerű, semmi csicsa, semmi felesleges adalék, csak szolid, visszafogott illatú, megfizethető ajakápoló. Rúzs alá is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

ponyakata

2018. november 26.

Nagyon kellemes az illata és finoman ápol 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon kellemes az illata és finoman ápol 😍

avealena

2018. október 3.

Nem csinál sok mindent, enyhén kiszáradt ajkakra jó, de az én folyton cserepes számra alig ér valamit. Csak azért kap két csillagot mert nem hagy ragacsos érzést, gyorsan beszívódik és kellemes, szinte alig érezhető illata van. Az összetevői is nagyon szépek, de nekem sajnos nem használt sokat. Még mindig keresem a megfelelő ajakápolót, ami végre tud valamit kezdeni a számmal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Zsofiii07

2018. június 30.

Nagyon szeretem. Minden ajakápolótól nekem szárad a szám, hozzá szokik egy idő után és nagyon nem használnak. Viszont ennél semmi ilyesmit nem tapasztaltam, nekem nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, nincs színezve, az illata is szolid és árban is teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

rafi

2018. március 26.

Az illatát nem szeretem, és nekem nem csinált semmit a számmal, bár mintha nem is szárította volna tovább. De nagyon cserepes ajkakra nem jó választás, az biztos. Viszont tetoválás ápolására tökéletesen bevált. :D Néhány naponta belemasszírozok egy kis adagot a bőrömbe a stifttel, és szépen rendben tartja, intenzívebb színűnek láttatja. Erre már többször újra is vettem, szóval egyébként nagyon szeretem, de 5 csillagot nyilván nem adhatok neki, mert nem rendeltetésszerűen használom. :D Az összetevői is meglepően jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Luckuska

2018. január 11.

Olcsó, jól hidratál. Se íze, se bűze. Kellemesen terül és nem ragad, szárítóhatását sem érzem, igaz én 2. ajakápolónak használom. Elsődlegesen az Alverde körömvirágosáért nyúlok, ha az nincs épp kéznél, akkor vetem be őt. Egyébként rendkívül hamar képes kiszáradni a szám, cserepesedik, és fáj. Ajakápoló nélkül számomra vétek kilépni a házból télen, így mindig minden zsebemben, táskámban, neszesszeremben van egy darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

zonga

2017. december 29.

Szeretem. Könnyű használni, nem nyomok ki fölösleget. Nem túl zsíros, könnyed, jó használni. Nálam alapdarab. Ha nagyon kiszárad a szám ( pl. nátha miatt), akkor azért nem elég, de ez nagyon ritkán fordul elő, a hétköznapokra teljesen ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Szinte nincs illata, remekül hidratál, télre sincs szükség ennél intenzívebbre, ha rendszeresen használja az ember. Ráadásul az egyik legolcsóbb a kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0