Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás védelmet nyújt.

Az alkoholmentes Balea dezodor az érzkeny bőr számára is megfelelő ápolást nyújt egész napon át.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

syandr

2017. március 20.

Elég gyenge a hatása, sőt, az illata katasztrófális...A hintőpor kicsit javít rajta, többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Karolinekovacs

2016. január 14.

Kombinálva használom fújós niveával, így télen elmegy, de nyáron biztos nem bírná a strapát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Szasza23

2015. november 26.

Nekem nem vált be...nem hogy 24órát 1órát sem bír.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Nekem nem vált be...nem hogy 24órát 1órát sem bír.. :(

PAncsi79

2014. december 4.

Sajnos nekem sem jött be :(
A nyári meleg leköszöntével gondoltam elhagyom a durva izzadásgátlókat, mivel nem vagyok túlzottan izzadós, jó lesz egy gyengébb deo is, ez pedig olyan jópofának tűnt.
Sajnos nem jött be sem a kiszerelés, sem a hatékonysága.
A tubusos megoldás csupán jól néz ki, de abszolút nem praktikus, rendszeresen összekenem a ruhám vele, mert nem tudom kontrollálni a kinyomott dezodor mennyiségét, nem tudom rendesen a helyére kenni...
Ősszel, amikor elkezdtem használni, már egyáltalán nem volt meleg, de mégis, néhány nap múlva arra lettem figyelmes, hogy rettenetesen diszkomfort érzetem van, holott azt hittem nem is izzadok. Ez viszont semmit nem véd, annak ellenére, hogy szinte alig izzadok, büdibb vagyok, mintha semmiféle dezodort nem használtam volna...
Elhasználgatom (éjszakára, vagy ha nem megyek sehova), de soha többé nem veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Sajnos nekem sem jött be :(
Sajnos nem jött be sem a kiszerelés, sem a hatékonysága.

Nymphea

2014. augusztus 8.

Na hát ezt soha többet. Itthonra elhasználom, de vétek bárhova is menni vele, mert semmit sem véd. Izzadni ugyanúgy izzadok, de ez még nem is lenne gond. A gond ugyanis ott kezdődik, hogy alig pár óra elteltével megjelennek a kellemetlen szagok, nap végére pedig átható görény szagom lesz, amit nem engedhetek meg magamnak. Szóval számomra vállalhatatlan, amúgysem tetszik ez a kenegetős megoldás. A folyékony cuccos pedig lassan szárad meg, beül a hajlatkba. Hiába hintòporozok fölé, a szagok jönnek. És a fehér foltok is.
Egy sima egyszerű napot sem bìr ki. Leszerepelt nálam. A vásárlásom oka pedig az volt, hogy
a Manna krémdeóinak megjelenése idején szerettem volna én is egy krémdeót, lehetőleg Al-menteset. Sajnos bejött az olcsó húsnak híg a leve mondás, inkább gyűjtök a Mannásra, vagy más natúr krémdeóra. Szóval az ára kedvező, nem ért nagy veszteség, de nem tetszett az illatmejtessége sem. :(A többi Balea termék isteni, igazi minőségi cuccok, de valahogy a deoknál érzem, hogy ezen a fronton a Balea-nak nagyon is lenne mit erősíteni. Nálam eddig a Dove a nyerő, de lelkesen kajtatok alumentes után továbbra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Napsugár

2014. augusztus 7.

Sajnos ez még a termékvonal golyós verziójánál is kevésbé működött nálam, ritkán van ilyen, de konkrétan kidobtam. Nem gátolja sem az izzadást, sem a kellemetlen szagok képződését, és ez tubusos-krémkenős megoldás is elég idegesítő. Talán aki egyáltalán nem izzadós, annak elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

redli.alma

2014. július 12.

Nem irritálja az érzékeny bőrömet,mivel nincs illata így nem keveredik a parfümmel.Nem hagy nyomot a ruhán és az ára is nagyon baráti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

phoenix

2014. július 12.

Az összes tulajdonsága nagyon jó, kivéve a hatékonyságát :( Otthonra elhasználom, de utcára nem merek menni vele (tény, hogy elég izzadós vagyok). Akit érdekel a részletes véleményem, itt megtalálja: http://biablogol.blogspot.hu/2014/07/balea-sensitive-kremdezodor-teszt.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

vds

2014. július 12.

pozitív, hogy a 30°C alatti napokon szinte tökéletesen funkcionál, szép az összetevőlistája, nem hagy foltot a ruhán és nagyon olcsó. de a kánikulában nekem nem sokat ér sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

mstindigo

2014. július 6.

A tökéletestől messze van, de azért pontot megérdemel a szép összetevők miatt, és mert nagyon olcsó. Én nem vagyok izzadós egyáltalán, így mondjuk azt, elvagyok vele, de nehéz napokon nem sokat segít, az tuti, de múltkor feltűnt, hogy napokig nem használtam semmit, és észre sem vettem, annyira nem volt különbség. :D Szóval ajánlom azon szűk keresztmetszetnek, akik nem izzadnak, de érzékeny a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.