Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hunny, Módosítva: 2012. szeptember 1.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja és védi az érzékeny bőrt. 24 órás hatással.

Kiszerelés: 200 ml

Vanna

2013. november 3.

Azelőtt a nivea hasonló termékét használtam, gondoltam kipróbálom, mert olcsóbb. Az illatuk valóban hasonló, de a hatásuk nem. 2 csillagot kap mert olcsó és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Szofi

2013. augusztus 24.

Meg vagyok vele elégedve, melegben is egészen jól teljesít, kellemes, semleges illata van. A hőséget nem bírja egész nap, de jó pár órán keresztül tartja magát, télen több, mint tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

cákk

2013. május 11.

Nagyon hasonlít az illata a nívea pearl and beauty deojára, ezért vettem meg.:) Hatása kb. semmi és még teljesen el sem használtam, mert nagyobb, mint a többi és már meguntam az illatot. Nagyon olcsó, kiadós, emiatt hármas.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

anita_fliszar

2013. március 27.

Elmegy nem a legjobb a hatása,de az illata elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

Elmegy nem a legjobb a hatása,de az illata elfogadható.

Xinezia

2013. február 17.

Szerettem mikor használtam, de találtam jobbat ebben az árkategóriában. Mindettől függetlenül ajánlom másoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

RedDemon

2013. február 14.

Sajnos, mióta fogamzásgátlót szedek, akármilyen dezodort használhatnék, akkor is izzadnék. Mostanra már kitapasztaltam, hogy milyen időközönként kell felfrissítenem magam, hogy ez ne jelentsen problémát. A Balea termékeit nagyon szeretem az ár-érték arányuk miatt, ezért vettem ezt, na és persze az illata miatt. Meg vagyok vele elégedve, elvégzi a dolgát, bár nyáron a nagy melegben nem biztos, hogy megbíznék benne. Az illata miatt újra fogom venni, legalább addig, amíg hidegebb az idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

ciccmicc

2013. január 23.

Csak az illatta miatt vettem meg, ami nagyon finom, kellemes, hosszantartó. Az iazzadást egyáltalán nem gátolja. Nem irritál, nem csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Csücsök

2013. január 13.

Egyszer használtam a megvásárlása utána, többet nem! Porzik, konkrétan nekem egy réteg fehér por állagú valami lett rögtön a fújás után a hónaljamon, utána ez a réteg elkezdett potyogni...:S Pedig nem fújtam rá sokat! Szóval nem tudom használni, arról nem is beszélve, hogy a ruhán foltot hagy...Sajna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

csuta

2013. január 12.

Nekem az illata tetszik. Nem túl meleg napokon tökéletes dezodor. És ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Kiscsillag5

2012. december 12.

Jó volt, egész jól dezodorált. Az illatát szoknom kellett egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Jó volt, egész jól dezodorált. Az illatát szoknom kellett egy ideig.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.