Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: GeoNautic, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. december 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ajakat lágy, gyümölcsös frissességgel vonja be. A tápláló formula véd a nedvesség elvesztésétől. Friss görögdinnye illata van, és az ajkak csillogását biztosítja.

petedancsa

2015. február 25.

A csomagolás borzasztó, néha alig tudtam kettészedni a fémdobozkát...nagy csalódás, mert maga a termék nem rossz benne, de a csomagolás pocsék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

kalmaniki

2014. december 3.

A cuki csomagolása fogott meg, így megvettem. Az illata tetszett, viszont nagyon nehezen kenhető, kellemetlen érzés volt viselni, nem hidratált, sőt szárította a számat, csak a tégelyét tartottam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

mnikc

2014. november 28.

Borzalmas !! A csomagolas baromi nehezen nyilik , nagyon mu az illata es hidratalas helyett kenodik es ragad. A kiszerelese sem valami praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Régebben vettem, emlékszem még azért, mert egy barátnőm áradozott róla, hogy milyen isteni illata van. Ebben nem vitatkozom, bár mára már nem annyira érezhető, nekem nagyon jól hidratálta az ajkaimat, ha lehetne még kapni, újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

blilla91

2014. február 10.

Én is a csomagolása miatt vettem meg talán 2 évvel ezelőtt, úgy voltam vele, hogy ha elfogy, majd arckrémet teszek bele ha utaznék valahová... :) Illata fincsi dinnyés, de az íze borzalmas szőlőzsír pfejj és még az ajkaim is szárította. Na nem is nagyon használtam egészen pár héttel ezelőttig, amikor úgy döntöttem h ideje elhasználni és kellemesen meglepett. Még van egy kis dinnyés beütése, de már nem annyira, az íze még mindig pocsék, ellenben gyönyörűen megvédte az ajkaimat a kiszáradástól. :O Bár a tégely oldalán levő dátum szerint le van járva, de esküszöm most jobb mint előtte bármikor. :D Újra nem venném viszont. Így a téli hidegben oké, de amúgy már várom, h elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

allthemakeup

2014. február 9.

A csomagolását egyszerűen imádom :) Mint ahogy ezt az ajakápolót is. Még elég régen kaptam, akkor nem nagyon nyerte el a tetszésem, de most így télen újra elővettem, és nem bántam meg, mert nagyon jól hidratálja a szám, puha lesz tőle. Egyáltalán nem drága, bár szerintem már nem lehet kapni. Nagyon sokáig elég egy kis tégely. Ezt a Balea nagyon eltalálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Tyuki

2013. november 27.

Nekem nagyon bevált, mikor használtam, télen jól hidratálta a számat és imádtam az illatát. Azóta nem szoktam látni DM-ben, de ha lenne, én újravenném, nálam 5/5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Ugyanazt tudnám elmondani, mint a málnás társánál: szép csomagolás, a fém tégely nagyon tetszik, de nem hidratál. Bár legalább nem is szárítja tovább az ajkaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

dsophie88

2013. augusztus 8.

Nagyon tetszett, külsőre is, illatra is csillagos ötös.
Hatásra viszont egy nagy NULLA, úgyhogy kap egy hármast, de azt se szívesen.
Ráadásul alig használtam, akkor is higiénikusan vittem fel, ennek ellenére amikor elővettem megint, olyan oltári büdös volt, hogy nem igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Nagyon tetszett, külsőre is, illatra is csillagos ötös.
Hatásra viszont egy nagy NULLA, úgyhogy kap egy hármast, de azt se szívesen.

livia1979

2013. július 26.

Szerintem borzalmas, zsíros, ragadós, és mikor felkenem engem kissé fullaszt, enyhe köhögőrohamom lesz, kapar a torkom tőle. Azóta is a polcomon porosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol