Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Hajápolók

Könnyű állagú, hajban hagyható kondicionáló argánolajjal és csábító illattal. Új fényt ad a hajnak két hajmosás között, víz használata nélkül biztosítja a frissen mosott haj érzését. Nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető. Hajkisimító hatású. Vegán termék.

Barbinella

2021. június 14.

Borzasztó.. Ragad, zsirosit…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Borzasztó.. Ragad, zsirosit…

babszem81

2020. március 20.

Zsírosít, tapaszt..borzalom. Hajvégekre használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Zsírosít, tapaszt..borzalom. Hajvégekre használható.

vrabrigi

2019. november 13.

Az én hajamat nem zsírosítja, csak a száraz végekre használom, de sajnos a hidratáló hatása nagyon gyenge. Elhasználom, de újra megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

nyk

2019. május 30.

Mellé nyúltam én is, az argánolaj tartalma miatt vettem meg, akciósan. Így is pénzkidobásnak érzem, még a hajvégekre sem jó, borzasztóan zsírosít. Én két hajmosás között is használom a hajvégápoló olajamat, az nem nehezíti el így a hajam, mint ez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Kinleyni

2018. október 15.

Mint sokan előttem, mellényúltam. Száraz samponnak hittem, csak otthon vettem észre, hogy ez biz' nem az..
Én csak hajvégre fújtam, de összetapasztotta. Az én olvasatomban nincs létjogosultsága... ez egy felesleges termék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

sugarcane

2018. augusztus 19.

Szerintem nem rossz ez a termék, ha a rendeltetési céljának megfelelően használjuk és nem szárazsamponként, mivel nem az.
Ez egy hajbalzsam, száraz hajra, 2 hajmosás közötti hajápoló.
Persze, én is mellényúltam a polcon, itthon vettem csak észre a bakit, bosszankodtam is.
De kipróbáltam csak a hajvégekre fújva és azt kell mondjam szépen hidratálta a tincseimet, zsíros hatás és elnehezítés nélkül.
Az nem az ő hibája, hogy a dm-ben a szárazsamponok közé van kitéve... 😡

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ez egy hajbalzsam, száraz hajra, 2 hajmosás közötti hajápoló.
Az nem az ő hibája, hogy a dm-ben a szárazsamponok közé van kitéve... 😡

alizee

2018. július 26.

én is mellényúltam, száraz sampont szerettem volna venni, ezt kaptam le gyorsan a polcról, majd első használatkor sűrű anyázások közepette jöttem rá, hogy ez nem az! hogy mi azt nem tudom mert ez a termék teljesen felesleges hacsak nem akarunk elérni egy közepesen zsíros (akkor kéne a száraz sampon) hajkoronából valami olyat mint aki két hónapja nem mosott volna hajat állapotot. büdös is! de most komolyan... mi ez?! és minek?! két használat után hajítottam a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Vanília

2018. július 4.

Az argánolaj volt a varázsszó, ami miatt megvettem, de ritkán használom, az előttem szólóhoz hasonlóan számomra is kicsit értelmetlen a funkciója... Nem fogom újravenni, de azért a védelmében szólva meg kell hagyni, hogy nincs rossz illata, van némi érezhető ápoló hatása és nem hat rosszul a hajra. DE a száraz sampon jobb, ha az ember fel akarja frissíteni a haját két mosás között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

0bikbik0

2018. március 16.

Hát, mellényúltam rendesen :-(
Száraz samponra hajtottam, de persze szemüveg nélkül vettem le a polcról.
Nem értem a funkcióját, és nemcsak elméletben értelmetlen...A zsíros hajat még tovább zsírosítja, fejre lapulós "csodafrizurát" csinál.
Borzasztó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Hát, mellényúltam rendesen :-(
Száraz samponra hajtottam, de persze szemüveg nélkül vettem le a polcról.
Borzasztó...

vadvirag919

2018. március 2.

Nem értem a korábbi véleményeket, nekem eddig ez az egyik legjobb hajbalzsamom.... Ugyanis ez egy száraz balzsam. Így télen jobban kiszárad a hajam a hajszárítótól, és nem mindig szeretek rá olajat kenni, mert az hamarabb zsírosítja. Ezt az egész hajra szoktam fújni, aznap nem érződik annyira, de másnapra pihe puha lesz és fényes. Szárazsamponnal kombinálva csillagos ötös - annak a poros élét kicsit elveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.