Balea

Ár:   300   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pont, Módosítva: 2021. január 19.

Ár:   300
Kategória:   Fürdőtermékek

Bőrradír mennyei vattacukorillattal. A kókuszolajjal gazdagított, tengerisó alapú bőrradír lágyan tisztítja a bőrt és bársonyosan sima bőrérzetről gondoskodik.

Honeyhair

2021. április 21.

Én az erősebben radírozó, só vagy cukor alapú termékeket szeretem, így nálam abszolút nem okoztak gondot a nagyobb szemcsék. Bőséges mennyiség van egy tasakban, amit ugyan ki kell szórni, tehát nem egy krémesen kenhető valami, de jól megtapad a bőrön, nem pereg le. Nekem kellemes volt a használata és a végeredménnyel is meg voltam elégedve. A vattacukor-illat ugyan nem tartozik azok közé, ami nélkül nem tudnék élni, de miután az esti rituálékor kissé fáradt voltam, elismerem, hogy a kedvemnek és a motivációmnak jót tett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Palma215

2021. február 4.

Nem jó. Tényleg nem. Fura állag, az illata kicsit savanyú, majdhogynem büdös, és csípte a bőrömet. Ennél sokkal durvább testradírokat is használtam már, nagyszeműt, ez ilyen aprószemű valami, de rendesen csípte a bőrömet. Szerencsére csak egy csomagot vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

pont

2021. január 11.

lényegében kókuszolajos, illatosítot tengeri só, tehát nem kéne olyan borzalmasnak lennie, de mégis az. nem tudom, ki és miért írta rá, hogy puha és gyengéd, de eddig kb ez a legdurvább, legkarcolósabb testradír, amivel valaha találkoztam. konkrétan sértette a bőrömet, pedig óvatos voltam és nem dörzsöltem össze-vissza. gondoltam, a talpamra elhasználom maximum, de pár használat után nagyon csúnya repedezett lett a bőröm, ami velem kb SOHA nem fordult elő, tehát egyértelműen ennek a terméknek tulajdonítottam a dolgot.

arról nem is beszélve, hogy az illata is rossz, semmi köze nincs a vattacukorhoz, de még csak nem is jó, valami fura műillat, nem is tudom, mihez hasonlítani. ritkán dobok ki termékeket, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance