Balea

Ár:   1785 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 x 10 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. július 12.

Kiszerelés:   3 x 10 ml
Kategória:   Ajakápolók

Maccaronba zárt ajakáploló, málna, vanília és kókusz illattal.

Az INCI a Málnásra vonatkozik.

Jdit04

2018. szeptember 29.

A külseje miatt vettem meg a csomagot, hát nem kellett volna. Természetes összetevői ellenére olyan mű szaguk van, hogy hihetetlen. Nem bírom a számra kenni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

bohub

2017. december 30.

Csak a kókuszosat próbáltam, –ahogy már említették– nagyon mű. Borzalmas az "illata", az íze (mintha lenne vmi mentás beütése, ami sehogy sem jön össze a "kókusszal"). Nekem egyáltalán nem hidratál. Állandóan kenegetni kell, mert néhány perc után szinte húzódik az ajkam. Plusz ha a kiszerelést nézzük, tömegre valahol a lip butter-ek és egy stiftes ajakápoló között van, ergo cuki a csomag, de szerintem feleslegesen nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Háát nem lett a kedvencem
Eleggé büdös a vanilía és és a kókusz nem hidratál be mentem lenyomtam egy fangörcsöt és megvettem szerintem pénzkidobás volt 2500ft ért de attol meg cuki a csomagolása ezért 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

Háát nem lett a kedvencem

Kimi

2017. október 2.

Teljes mértékben ugyanaz a véleményem,mint Erinának. Inkább szárít mint hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Erina

2017. szeptember 19.

Hogy én ezt miért vettem meg? Nem ér semmit.... Eddig csak a kókuszosat próbáltam ki, a másik kettő bontatlan, de ez egy katasztrófa :( Semmit nem hidratál, inkább még jobban szét szárította a számat, az illata csak szimplán műanyag, semmi kókusz. Az állaga rettentő zsíros. Eddig egy termékhez írtam, hogy teljes pénzkidobás, de elérkezett a második is. Csak a cuki csomagolása ér valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kriszti00

2017. július 3.

Nagyon száraz az ajkam, évek óta keresgélek egy olyan ajakápolót, ami hatásos. Nem lesz ragacsos tőle a szám és finom az illatuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Annie25

2017. május 13.

A kiszerelése miatt higiénai okokból főleg otthon szoktam használni reggel és este. Nagyon jól hidratál, ápoltak és puhák lesznek tőle az ajkaim. A málnásnak és a vaníliásnak szeretem a legjobban az illatát, a kókuszos nekem egy kicsit mű illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Messa

2017. május 5.

Az ajakápolók leírás szerint méhviaszt és szezámolajat tartalmaznak. Tényleg puha és ápolt lesz tőle a szám. Tetszik, hogy beszívódik és nem lesz ragacsos. Íze nincs. A legjobb illata a málnásnak van, a másik kettő elmegy kategória, de azt hiszem, ezt a terméket mindenki a dobozáért veszi meg. Kicsit csalódás is, hogy a macarondobozoknak kb csak a fele használható ténylegesen. A tégelyben belül van egy belső kisebb tégely, ezen van a menet is, nem a doboz szélénél, így ha egyszer kifogy, aklor is csak a belső 10 ml-es részbe lehet tenni valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Castor Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil