Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

pilleriin

2018. november 4.

A tusfürdő változatnak valahogy jobb az illata, ez így deo változatban kissé bizarr, és nem volt különösebben hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

dina0611

2015. augusztus 26.

Kis kiszerelést találtam csak, azóta azt se. De imádtam az illatát magamon, és egész jó izzadásgátló is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

pampamacska

2015. május 28.

nemrég vettem kis kiszerelésben találtam és nagyon édeskés-csokoládés az illata, de olyan fincsin. mondjuk egy cirka 12 éves lányon jobban el tudnám képzelni, de azért, ha olyan hangulatom lesz biztos használgatni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Tigercat_haters

2015. május 18.

Hááát,tavaly nagyon imádtam,néha-néha beleszagolgatok,nosztalgiázok egy kicsit...:) Nem tudom mi lesz a sorsa lassan le is jár,de nincs szívem kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

jetroh

2015. február 28.

Undorító. Gusztustalan az illata, durván tömény csokis. Izzadásgátlóként egy nagy 0,a testszaggal keveredve meg elviselhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Lory

2014. július 25.

Na én pont a fordítottját gondolom mint a többség:))Nekem az illata tetszik de a dezodoráló hatása nem volt a legjobb.Pedig nekem túl nagyot produkálnia nem kell az izzadásgátlónak.Ezt újra kellett fújnom nagy melegben.De adok 4 csillagot neki,mert az illatára figyeltem fel,azért vettem meg,azt meg végig hozta :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 25.

katuska8

2014. február 18.

Én nem dezodorként használtam, hanem csak úgy fújkálni magam. Imádtam az illatát, mára pedig már rosszul vagyok tőle. Már nem is használom fújkálásra, hanem kipróbáltam dezodorként. Így, hogy csak egyszer fújok magamra egy nap még tűrhető is. Nem leszek izzadtság szagú egész nap. Meglepődtem rajta, hogy egész jó izzadásgátló hatása van, pedig eddig azt hittem, hogy a Balea dezodorok csak az illatuk miatt jók. Nekem jobban bevált, mint a Rexona dezodorok. Azoktól izzadtam is és büdös is lettem. 4-est adnék neki, de mivel már nem bírom elviselni az illatát, így csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

orsipanka

2014. február 18.

Kevés illatra mondom, hogy borzalmas, de ez az, legalábbis dezodorként. Engem a zacskós kakaó szagára emlékeztet. Nem tudok megbarátkozni vele. A konyhában nyilván máshogy viszonyulok a csoki illathoz, de magamon nem bírom ki. Izzadásgátló hatása közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

dori010

2014. január 28.

DM-ben 400 Ft-ért vettem, kicsit sokalltam, de végül megvettem.
Az illata néha túlságosan tömény, de nem kell magunkra fújni az egész flakont, úgy egész kellemes.:)
A dezodoráló hatása rendben van.
Tartós, egész nap lehet érezni.
4 pontot kap, ha nem lenne ennyire tömény az illata, akkor megkapná az 5-öt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

DM-ben 400 Ft-ért vettem, kicsit sokalltam, de végül megvettem.
A dezodoráló hatása rendben van.
Tartós, egész nap lehet érezni.
4 pontot kap, ha nem lenne ennyire tömény az illata, akkor megkapná az 5-öt.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Nagyon finom csokis puding illata van, kevés kell belőle mert nagyon intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.