Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kylanee, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Sárgabarackmag- és mandulaolajjal ápolja a bőrt.

geannika

2020. november 16.

Szőrtelenítő krémnek tökéletes volt, teszi a dolgát, nincs irritáció.
Nekem nem erős a szőröm, így 6 perc után csak letörlöm, lemosom és kész is, a spatulát sem kell használnom. Egy kis hidratálás utána és teljesen sima a lábam. Természetesen hamarabb visszanő, hiszen ez nem teljes egészében szedi ki a szőrt, hanem, a borotvához hasonlóan működik.
Plusz pont, hogy nincs az a tipikus kellemetlen szőrtelenítő szaga, sőt kellemes illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Szőrtelenítő krémnek tökéletes volt, teszi a dolgát, nincs irritáció.

zdoreebaba

2020. november 3.

Szőrtelenítő krémek terén azt hiszem már nagyon tapasztalt vagyok, hiszen volt lehetőségem sokat kipróbálni. Ennek legfőbb oka, hogy nálunk a családban mindenki csak a szőrtelenítő krémekben hisz. A krémek használata praktikus, nem kell hozzá nagy gyakorlottság és nem kell félni a borotvapengéktől, hogy összevagdosom magamat.
Az Avon (~1000 forint), az Oriflame (~1500 forint,ezt már sajnos nem gyártják) és az X-Epil (~800 forint) márkák nagyon beváltak. Örültem, hogy a DM polcain ráleltem erre a szuper Baleára. Minden igényt kielégít. Egész testfelületen bátran használjuk, beleértve az intim területeket is. Nem irritál, nincs viszketés. Hatásos, gyorsan dolgozik. Elég max.10 percig fent hagyni. Illata nagyon lágy olajos illat. Használata után azonban szigorú hidratalás a kipörsögés, gyulladás elkerülése érdekében. 799 forintos áron nyeremény! Tesóm már csak ezt használja! Én azért szeretek próbálkozni más márkákkal, de ez valóban minden igényünket kielégítette és állandóan visszatérünk hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

tara95

2020. július 27.

Alapvetően a szemöldökborotva híve vagyok, de mostanában hiába fertőtlenítek mindent agyon, pattogok sajnos :( úgyhogy visszanyúltam a régi nagy kedvenc krémeimhez. Csak arcra, bajuszkára (néha az államra) használom, vékony, szőkés szőrre/pihére. Szépen, maradéktalanul leszed mindent, törülközővel szoktam eltávolítani. Erre a célra ilyen típusként teljesen felesleges a márkásabb és drágább veet, a baleának szebbek az összetevői és sokkal jobban meg is éri. Nem mellesleg kellemesen édeskés illata van, csak lemosásnál érezni picit kellemetlenebb szagot de villámgyorsan el is illan. Arra érdemes odafigyelni, hogy akkor használjuk ha nem ér a nap és természetesen kerülni kell az aktív hatóanyagokat 1-2 napig, plusz spf nélkül (amúgy sem) lépünk ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

vlilla93

2020. február 1.

Először próbálok szőrtelenítő krémet, 699 Ft-ért jutottam hozzá a DM-ben. Állagra meglehetősen sűrű, nehezen kenhető. Egyetértek az előttem kommentelők véleményével, tényleg írtó büdös, viszont cserébe én hatékonynak találtam. A karmomon és a combomon próbáltam ki, 12 perc körül kezdtem el lemosni. A spatulával valóban nehézkes, de nem lehetetlen. Nekem kicsit aggasztó volt, hogy alapos zuhanyzás, tusfürdőzés után is éreztem a szagát.Olyan, mint a dauer víz, ehhez tudnám hasonlítani, csak rosszabb. Én ritkán fogom használni az erős kemikália miatt, vész esetére jó, de nem fogom újra venni semmiképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

JVica98

2019. augusztus 29.

Én a kezeimre szoktam használni, miután rájöttem, hogy mennyit kell egyszerre használnom szépen leszedi, ár érték arányban szerintem megéri :))
Nem árt észben tartani, hogy első használat előtt az ember csak egy pici folton próbálja ki, és várni egy napot, hogy a bőrt nem irritálja-e, nem vált-e ki allergiás reakciót.. de ez szépen rá is van írva, emiatt először félve próbáltam ki, mivel eléggé érzékeny, echcémára hajlamos bőröm van, de nálam nem váltott ki semmit és azóta is rendszeresen használom😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Bandita13

2018. augusztus 11.

Nyaralás kezdete előtti napon használtam a lábamra. Patentul leszedte 10 perc után a szőrt. Állati boldog voltam. Azonban az én tudatlanságom-e vagy sem, de a szőrt nem úgy szedte ki, mint egy gyanta (tövétől), hanem leégette a már kinőtt szálakat. Mondanom sem kell, másnap mar jelentkeztek a sörték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kitsyke

2018. június 17.

en mar nehanyszor hasznaltam, de nekem ez valt be eddig..intim reszre hasznalom, 10-12perc es lejon.. nem az osszes, keveset hagy maga utan de azt gyengen borotvaval leszedem, lezuhanyzok es kesz... budos, de ez van... kipiroslik a borom tole, de par perc es elmulik.. sima borom lesz tole..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Ginatural

2018. január 23.

Teljesen tönkretette a bőrömet a nyáron. 4 hónap volt mire rendbe jött... konkrétan leégette és lemarta a bőröm felső rétegét, amint észleltem persze, hogy valami nincs rendben rögtön próbáltam letörölni de jött vele a bőröm és hihetetlenül fájt.... végül jéghideg vízzel és szivaccsal leszedtem magamról ezt a mérget, de a foltjaim megvoltak egész nyáron! pontozást sem érdemel... hogy lehet ilyet piacra dobni? Nem értem... és még a bőröm sem érzékeny... soha többet ilyen mérgeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Azizaa

2017. augusztus 31.

Egy-két éve használom a karomra alkalmanként mikor nincs kedvem a kicsit fájdalmasabb epillátorhoz.Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve azonban az utóbbi pár hónapban azt észleltem, hogy szőrfoltokat hagyott rajtam.Valamint engem picit csíp és utolsó alkalommal "égési hólyagot" hagyott rajtam egy kicsi helyen ami eléggé fájt.Szóval legközelebb biztos, hogy egy másik márkát választok és ezen nem fogok spórolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

lunaaa

2017. január 2.

Régóta használom, nekem bevált. A szaga büdös, de én még nem találtam olyan szőrtelenítő krémet, aminek jó illata lett volna.. Karomon használom, mert nagyon erős a szőrzetem ott, de se gyantát, se epilátort nem bírja a bőröm. Max 10 percig hagyom fönt, aztán vizes radírozó kesztyűvel szedem le, így mindent leszed! Sajnos nem valami tartós, olyan mintha borotválnám :( De jobb, mint a semmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Hidratálók: Urea, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3