Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vichy, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Fürdőtermékek

A fekete orchidea és a vanília illatkompozíciója életre kelti az érzékeket. Az ureagyöngyök és az avokádóolaj bársonyos és ápolt bőrérzetről gondoskodik.

ALettah

2019. december 31.

Kellemes az illata, és csodaszép ametisztlila színt ad a víznek, nekem nagyon tetszett. Az ára pedig olyan, hogy ezt a kis luxustmindenki megengedheti magának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Tvylvis

2018. február 21.

Parfümös, keleties, édes illat, számomra picit régimódi. Ettől függetlenül nem volt rossz. Nagyon szép, ahogy az apró gyöngyök olvadás közben márványosra színezik a vizet. Nem szárít kifejezetten, de azért jólesik utána a testápoló. Szívesen elhasználtam, de nem rohanok egy újabb tasakért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

baronessMA

2017. november 16.

Nagy kádban punnyadós fehérnép lévén, annyi ilyen terméket kipróbáltam már, hogy számét sem tudom. De hogy ez az egyik kedvencem az biztos! Balea, mit mondjak el róla? Olcsó, bárki hozzájuthat, eszményi illata van, este he gyújtok mellé pár gyertyát már csak egy jó pakolás és már is a nyugalom szigetén találja magát az ember. A víz nagyon szép mély lila lesz tőle, engem ez is csak nyugtat és nem tudom mennyi szerepe van benne, szerintem azért nem sok, de nekem puha a bőröm miután kiázottan kiszállok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

eperturmix

2017. április 30.

Kijöttem a barátomhoz Németországba,és mivel otthon zuhanyzóm van,itt meg van a jó nagy kád,eldöntöttem,hogy akkor indulhat a wellness,én most bevásárolok mindenféle kádban használható kencével,és nagy Spa-kat fogok itt szépen rendezni.3 tasakos cuccot választottam,ezt,egy tetesept fürdősót és egy Kneipp kristályost.El kell mondjam,hogy habár nagy bumm-ot nem csinálnak,de hogy ez tetszett a legjobban az biztos.Csúcsszuper illata van, gyönyörű női parfüm,eszméletlen.Még a nappaliból is beszóltak,hogy mi az amit akkor én most ott művészkedek,mert nagyon jó illatú valami.És a szín..na az meg a másik.Szép mély lila,tiszta úrinőnek éreztem magam.
Igazából màs szerepe nincs is,de nekem ennyi is elég volt,egy élmény.Köszipuszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Pilence

2017. március 1.

Kellemes az illata szep lila lesz tole a viz,en igszen eltudok lazulni a kadban attol az illatol es tartos is fudes utan is erezheto a boromon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

NeversaynotoPanda

2016. március 9.

Imaaadom😍 a vizet lilara szinezte, az illata annyira kellemes, a parom szerint van ilyen illatu noi parfum... nem szaritja ki a borom mint mas termekek. Nalam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

2016. február 26.

Nagyon finom illata van, és lilára színezi a vizet. :-) Nem szárít, nem irritál. Nem tudom, ennél mi többet várhatnánk egy fürdőgyönygtől. :-) Az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Hidratálók: Urea, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.