Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. március 17.

Kategória:   Hajformázók

• A tökéletes göndör fürtökért és a dús hatású hajért.
  • Természetes fényt ad a hajnak.
  • Megkönnyíti a kifésülést, UV-filtert és provitamint tartalmaz.
  • Alkoholmentes.

szepjulia

2013. március 18.

Már nagyon sok hajhabot kipróbáltam göndör hajra, de számomra ez a legjobb, mert nem nehezíti el és valóban kiemeli a göndör tincseket. Nem gondoltam volna, hogy egy Baleás termékben fogom megtalálni azt, amire nekem szükségem van. A sok téves vásárlás után igazából csak az ára miatt vettem meg, mondván, ha nem lesz jó, legalább nem nagy pénzkidobás. Végülis oda jutottam, hogy évek óta csak ezt használom és még mindig ugyanolyan a hatása, mint amikor először próbáltam ki. Az illata nagyon kellemes, az ára is nagyon kedvező. Abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Vitaminok: Panthenol