Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angii, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Hajformázók

Hőre aktiválódó hajformázó víz a Balea-tól.

banaiszimonetta22

2015. január 12.

Nekem bevált. Nemrég vágattam le a hosszú hajam rövidre, így reggelente nem csak több időt kell fordítani a hajamra, mindig formázni kell. Ha kevesebb időm van, beszoktam fújni nagyjából az egész hajamat és utána hajvasalóval formázom. Ha végeztem lakkal szoktam fixálni. Még estére is megmarad a hajam, persze nem olyan tökéletes mint reggel, de teljesen jó. Ha több időm van vagy meg kell jelenni valahol, akkor minden tincsre a formázás előtt szoktam fújni ebből is meg a lakkból is. Ilyenkor tökéletesen megmarad még 5 óra múlva is. Jól használható, nem ragad össze a hajam. Nekem tökéletes és ezt a terméket biztosan nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

karakumsivatag

2014. január 17.

Félhosszú hajamból sörény lett, amikor megszárítottam. A kifakult melír csíkok is láthatóvá váltak. Nekem az illata kifejezetten kellemes. Egyelőre tetszik, de kíváncsi vagyok, hogy hajvasalás hatására milyen lesz az eredmény. Majd frissítek.

Update: most csak 3 csillagra értékelem. Biztos, hogy az időjárás is közrejátszik, de az első alkalmat leszámítva, nem sikerült igazán jó frizurát varázsolni vele. Igazából nagyon gyenge tartást ad lakk nélkül és pillanatokon belül összeesik szárítás után a hajam. Hajvasaláshoz meg nem jó. Az illata viszont továbbra is nagyon tetszik.

Update: én már nem szeretnék csillagokat adni-venni, most csak szeretném megjegyezni, hogy hajhab mellett szuper, a kettő jól kiegészíti/erősíti egymást. Önmagában viszont nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 17.

kacer

2013. november 20.

Vastagszálú, lószőr típusú hajamnál tökéletesen bevált. Kifejezetten a fufrum formázásához használom hajtőemelőnek. Nem ragad, az illata elmegy, és elég hosszan tart ha rásegítek egy kis lakkal. Ár-érték arányban remek kis termék :) biztosan újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Szerettem volna valamit a hajlakk helyett, mert a göndör hajamra fújkálni minden hajmosás után a hajlakkot hosszú távon nem tűnt kifejezetten jónak, még akkor sem, ha olykor fodrászok is ajánlják. Megvettem ezt a terméket, és meg vagyok vele elégedve. Anélkül használ, hogy összeragadna a hajam, nem keményedik tőle, és érzem, hogy "kap levegőt" (másmilyen a tapintása és a tartása). Két bajom vele, hogy fura szaga van, és a fejbőrömre nem jó fújni, mert hamar és könnyen korpásodik tőle. Erős 4-est adnék rá.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Muveszno1993

2013. június 10.

Én haj göndörítésnél használom, nekem nem igazán válik be.:( De elhasználom már ezt a tubust amit vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

mosolyszatyor

2013. április 24.

nagyon megörültem amikor hoztak a dm-be,és amikor először használtam teljesen meghökkentem,hogy mennyire jó nagyon göndör a hajam és szinte minden nap vasalom,hajvasalás elött használtam nagyon tartós lett a frizurám utána,de 1hónap használata után elkezdett zsírosodni a hajam és 2naponta hajat kellet mosnom (először nem értettem hogy mitől, a fodrász igazolta be, hogy ettől a terméktől lett ilyen a hajam) nem is használom azóta

szóval szerintem egész jó a termék,könnyű a használata az illata sem rossz de csinnyán kell vele bánni,és egy jó tanács NEM szabad minden nap használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

piporetto

2013. március 31.

Hajszárítás előtt fújom be vele a hajam és nagyon jó kis tartást ad a frizkómnak. Még hajtőemelőnek is jóóóóóóóó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.