Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 4.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon spray, mely megszünteti a szagokat, a hajat illatossá, frissé varázsolja.

Julus92

2020. január 3.

Működött, bár kicsit lisztes hatást keltett a haj utána, de ez egy alapos átfésüléssel némileg orvosolható volt. Nagy hátránya volt viszont, hogy nagyon hamar elfogyott, alig pár használatra volt elég, úgyhogy nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Blackxentric

2018. augusztus 4.

Én szerettem. Hatásos volt, amit ígért azt betartotta és az illata is isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Én szerettem. Hatásos volt, amit ígért azt betartotta és az illata is isteni.

Esztuci

2018. április 21.

Nagyon szerettem az illatát, de sajnos elég sok kellett belőle, gyorsan elfogyott. Kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

Dark4ngel

2016. október 21.

Elhasználgattam egy ilyet annó... Emlékeim szerint inkább hajat mostam mint hogy használjam, igazából csak tényleg az utolsó pillanatban vettem elő, amikor sietni keleltt valahova és nem volt idő hajmosásra, hajszárításra. Fekete hajon eléggé látszódott a nyoma, legtöbbször inkább áttöröltem egy törülközővel a fejem, mintsem hogy kifésüljem. És nem gyakori használattal is gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

AlexaRed

2016. szeptember 5.

Annyira kiszarította a hajamat, hogy letört egy csomó, pedig mindent a leírás szerint használtam, és mas száraz samponnál se tapasztaltam még ilyet. Festett a hajam, talán ez nem volt kompatibilis a festéssel :D de az illata jo volt, kap 2 csillagot emiatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

ryara

2015. február 22.

Kb. annyit tud mint a lovely berries változata, azzal a különbséggel hogy ennek a szaga vmi iszonyat... Nem tudom, hogy dinnyésre akarták-e csinálni vagy sem (mert még arra hasonlít leginkább), de vmi hányingert sikerült összehozni... De amúgy ezt leszámítva jól teljesít. Szép dús lesz a hajam, 1-2 plusz napot ad a hajmosások közt. Maradéktalanul nem tudom eltüntetni törölközővel azt a fátyol-szerű réteget amit hagy, de azt lefekvéskor úgyis kialszom, ezért szoktam akkor használni. Mellesleg olcsó is (499, nem az itt feltüntetett ár!) :) Szóval azért megér 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Dalmicica

2015. február 19.

Csatlakozom...borzalom! Illata erős...zárt térben életveszély!!!! Fulladásos köhögés utána még egy óráig...hatása azért nem rossz,de nem is jó. 500 ft-ot nem ér hogy megfulladjon az ember....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Zsuscsy

2015. február 17.

Ez valami borzalom. :) Annyira büdös és erős szaga van hogy fuldoklok és köhögési rohamaim vannak tőle. Egy flakonnal elhasználtam, dúsításra jó volt, de fakította és mattította a festett vörös hajamat. Nem ér annyit hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

mgina007

2015. február 14.

Isten áldja, aki feltalálta a szárazsampont! :) Vannak helyzetek, amikor nagyon jó szolgálatot tud tenni. Ez a változat nekem bejön, tényleg olyan, mintha frissen lenne mosva a hajam és fehér foltokat sem hagy, miután törölközővel áttörlöm. Az illata bejön, egyáltalán nem tartom fullasztónak, nem úgy, mint a kék kupakos Baleát. Ár/érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

macskamenta

2015. február 7.

Első szárazsamponom, 499-ért gondoltam egy próbát megér. Eddig bevált, törülközővel dörzsöltem, és hajkefével fésültem át a hajam használat után, a nagyon sötétbarna, majdnem fekete, zsírosodásra hajlamos hajamon egyáltalán hagyott nyomot. Bevallom, nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol