Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Hajformázók

Kőkemény tartás, egészen a következő hajmosásig.

• Szélálló tartás
  • Ideális kész frizurák végső rögzítéséhez
  • Mikro finomságú permet
  • UV-szűrővel
  • B5-provitaminnal

Betty05

2017. május 10.

A világ legjobb hajlakkja most komolyan.... Nekem mindig van egy a polcomon ha elfogy jön a következő!!! Ballagásomon,Esküvőmön minden alkalomra olyan frizurát választottam ami göndör,besütött nyűgös hajviselet, Ameddig nem mostam a hajat addig az a hullám hullám maradt és nem lett lapos a hajam, vagy esett össze TÖKÉLETESEN megtartotta!!! Persze hozzá teszem nem kell eszetlenül fújni mert olyan erős hogy az ember leemelheti a haját egyben. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

malvada

2016. december 31.

Annyira boldog vagyok, hogy megtaláltam ezt a hajlakkot és ez a krémmániának köszönhető. Eddig egy Schwarzkopf hajlakkal szerencsétlenkedtem, de össze se lehet hasonlítani a kettőt. Ráfújok kis mennyiséget a hajamra és addig úgy marad, amíg én akarom! Nincs több szétesett, szétfújt frizura. Ez komoly életminőség-javulás nekem és ez nem vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Démonka91

2016. október 17.

Jó tartós, illata se zavaró. Óvatosan kell használni ,pillanatok alatt ha többet vagy túl közelről fúj az ember a hajára és akkor vizes, smötyis lesz a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Kriszzta99

2016. szeptember 16.

Az eddigi legjobb hajlakkom.
Lányok! Valóban megszűnt? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Az eddigi legjobb hajlakkom.
Lányok! Valóban megszűnt? :(

Timike0814

2016. július 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg.Tényleg bivaly erős,szélben is letesztelve,meg sem mozdult a frizkóm.:)
Könnyű kifésülni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Könnyű kifésülni.

ztoldy

2016. április 13.

Nagyon erős, tartós és kedvező az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Nagyon erős, tartós és kedvező az ára.

Audrey21

2016. március 14.

Erősnek bivaly erős, ez megtartotta a hullámokat a hajamban. Ugyanakkor nagyon "vizes", tapaszt, ragaszt, főleg mert nem porlasztott a fej rendesen így egyes pontokra nagyon sok termék került. Nem rossz, lehet később újra fogom venni ha nem találok jobbat, de ez csak egy 4-es, inkább az ára és az ereje miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

nashko77

2016. március 3.

Na ez aztán az erős hajlakk! Nem érdemes megvenni a drágát, ez is úgy tart, mint a beton. Az egyetlen, ami kicsit zavar, h nagyon erősen kell nyomni, h jöjjön belőle a lakk. Nem zavaró az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

csizi

2016. február 23.

Valóban nagyon jó termék, a hamar zsírosodó, lelapuló hajam akár 3 napig is jól tartja magát vele. Nem gondoltam volna! :)
Az egyetlen ami kicsit zavar az az erős illata, de nyilván nincs hajlakk erős illat nélkül (vagy csak én nem tudok róla).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Natia

2016. február 10.

Nagyon, jó, finom az illata, tartós és egyáltalán nem lesz tőle ragacsos a hajam. Hajcsavarás után pedig legalább két napig tartja a göndör fürtöket, pedig egyébként szög egyenes a hajam, szóval 5****** =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Vitaminok: Panthenol