Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló kókusz és őszibarack illattal, mely selymessé varázsolja az ajkakat és trópusi aromájával kényeztet.

Zsuzsii003

2019. február 19.

Mindig megveszem a Baleás ajakápolókat, így ez is meg van a gyűjteményemben. Pár napja bukkantam rá újra, nem avasodott meg. Szerintem kellemes az illata és ugyanúgy hidratál, mint a többi Balea ajakbalzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

erdorottya

2018. február 5.

Nagyon szeretem a Baleas ajakápolókat de ez tragikusan büdös volt, ki is dobtam szerintem 2-3 használat után. Nem is nagyon hidratált, és valahogy sokkal jobban olvadt mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Percoon

2017. november 15.

Nem hidratál sajnos, de még az illata se tetszik. Általában szeretem a Balea ajakápolókat, a mentás a kedvencem eddig, de sajnos ez fele annyira se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Amellett, hogy egyáltalán nem hidratált - erről ennyit - mind az íze, mind az illata iszonyatosan rossz volt!
Nagyon utáltam és hatalmas csalódás volt! A 2* azért jár, mert vegán és cruelty-free.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Bubus06

2017. augusztus 19.

Semmit nem ér. :( Undorító illata és íze van..És haragszom a gyártóra, mert pontosan tudták hogy milyen vacak terméket készülnek piacra dobni, és a 'tropical' névvel meg a külcsínnel próbálták beetetni a jónépet, hogy vegyék meg minél többen, hiszen nyár van. Bosszantó, bosszantó, bosszantó..Sajnáltam érte a 300 Ft-ot is..................

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

SMH

2017. július 26.

Sajnos kókusz mániában szenvedek, így gyakran megveszek mindenféle kókuszos terméket, amiről aztán kiderül, hogy nem kellett volna. Hát vele is így jártam. Nem mondanám olyan igazán finom kókusz illatúnak, a csomagolása elég gatyi, könnyen törik a kupak. És ami a lényeg a hidratáló hatása se valami eget verő. Nyilván 300 forinttól ennyit lehet várni, szóval azért olyan hatalmas csalódás nem ért. El fogom használni, de nem kifejezetten jó szívvel és újra venni biztos nem fogom. Táskába bedóbósnak megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

kalmaniki

2017. július 26.

Nem igazán tetszik. Kellemesebb illatra számítottam,sajnos csak egy kis enyhe kókusz illata van. Gyorsan beszívódik, könnyű ajakápoló, az én ajkaimnak kevés a hidratálása. Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

SzSofi

2017. július 11.

Hidratálni hidratál, de igazából se íze se bűze. Kifejezetten a trópusi illat reményében vettem meg, de én egyáltalán nem érzem a trópusi illatot sőt olyan furcsa kence illata van. Ki nem fogom dobni, de azért csalódott vagyok :(
A hidratálásért adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

A hidratálásért adok két csillagot.

miti08

2017. július 4.

Nem egy nagy szám. A kókusz illat mindenesetre tetszik, közepes a hidratálása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Nem egy nagy szám. A kókusz illat mindenesetre tetszik, közepes a hidratálása.

Adél Zsanna

2017. június 28.

Semmi extra kategória, olcsó és minimálisan hidratál ami nyáron elég is de vannak ennél sokkal jobbak, illata kellemes, a csomagolás pedig igen megnyerő .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.