Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sss sss

2012. augusztus 29.

Nagyon szeretem, tökéletes nyári ajakápoló. Nagyon jó az illata, és az íze sem rossz, ha netalántán lenyalnád a szádról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Macska

2012. július 27.

Én imádom az illatát, nem szárít, színe nincs, enyhe fényt kölcsönöz az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

mignon

2012. július 7.

Hasonló a véleményem az előttem szólóval. Engem is meglepett a szín, lilás számítottam. A minősége nekem okés, de azt hiszem az erős illata miatt nem fogom tudni elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Nefertiti

2012. február 26.

Megszokott Balea minoseg. Szep csomagolas, a lila kiszereles miatt azt gondolna az ember h az ajakapolo is hasonlo arnyalatu, de nem, egy eros sarga szinu ajakapolot kapunk. Az illata eleg eros, intenziv, nekem mango-papaya illat jut az eszembe! Nem hinnem h ujra vasarolnam ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol