Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Narancs és mangó illattal.

Timea96

2015. december 16.

Az illata jó, de nem hidratál kellő képpen, és az álaga is elégge folyékony. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 16.

Az illata jó, de nem hidratál kellő képpen, és az álaga is elégge folyékony. :(

tothmerci94

2015. november 8.

Az illata nagyon jó, és nagyon olcsó. Azonban amit én elvárok egy testápolótól, azt nem tudja. Persze nem is vártam csodát... Nekem csak "csúszkál" a bőrömön, alig akar beszívódni. A bőrömet nem éreztem tőle hidratáltabbnak. Párszor próbálkoztam vele, de sajnos nekem még ennyi pénzért sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Adél Zsanna

2015. szeptember 29.

Szintén akciósan 399 Ftért jutottam hozzá július környékén! Jó nagy marha voltam, hogy csak egyet vette belőle mert imádom! Az illatát a könnyed állagát, hogy nyáron kb, csak ezt tudtam elviselni! Sajnálom, hogy nem állandó nyári darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

lenochka

2015. július 14.

Csodás illat, jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Csodás illat, jól hidratál.

cserryy

2015. június 13.

Jó illat, jópofa csomagolás, és végre egy jól felszívó testápoló ami nálam sem kelti a bőr fuldoklásának érzését. Ami tök jó az miért limitált mindig? Imádtam a balea young cukorfalat testvajat is, de az is limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

mitrealina

2015. június 10.

Nagyon kellemes az illata, vidám a csomagolása. Egy elég híg termékről van szó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

Nagyon kellemes az illata, vidám a csomagolása. Egy elég híg termékről van szó

siss

2015. május 15.

A tubusban nagyon király illata van,olyan mint egy rágó,viszont bőrre kenve megváltozik és mást ad.Rajtam totál édes ananász illata lesz.Beszívódás után röviddel viszont a gyümölcsössége eltűnik és marad csak egy cukros-édes illat.Nem erős,de nekem elég émelyítő azért.Rendszeresen testápolózok,így nálam a hidratálása is megfelelő.Egy könnyed,igazi nyári testkence ez.Könnyen kenhető,jól beszívódik.Normál bőröm van,erre pont jó,de száraz bőrűeknek lehet kevés lesz.
A csomagolás színe is zsír,olyan jókedvre derít ez a neonzöld tubus.
499 ft-ot végülis abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

A csomagolás színe is zsír,olyan jókedvre derít ez a neonzöld tubus.
499 ft-ot végülis abszolút megéri.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak