Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Frissítő, hidratáló fátyolmaszk

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

andigina

2018. május 9.

Hamar megszáradt, ragacsos érzetet hagy maga után. Semmilyen hidratáló hatást nem tapasztaltam. Pattanásokat, és gyulladt aknékat okozott nálam. Semmi esetre sem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

pandahapci

2018. január 27.

Visszadobnám annak aki ezt kitalálta. Közelében sincs pl a Baleás Panda maszknak ( amit 3x használtam újra mert nem volt szívem kidobni annyi krém volt még benne). Ez 10 percig sem bírta, pedig általában 20-25 percig hagyok fent egy maszkot. Hamar kiszáradt, elkezdett leesni hamar. A szagáról ne is beszéljünk. Nem várom el hogy egy masznak túlparfümözött illata legyen, de ennek még az a natúr illata sem volt amit a Balea termékeknél tapasztalok. Helyete kemikáliás aroma volt. Nulla * .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

BlindedByLipstick

2018. január 9.

Kezdjük ott, hogy már a szagától rosszul lettem, annyira erős, alkoholos-vegyszeres szaga van, nem is bírtam 10 percig az arcomon elviselni, muszáj volt levennem és lemosni. Ó, és még csípte is a bőröm. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

CeCeDrake

2017. december 23.

Botrányosan sz.r. Nem csinál semmit, hagy egy fura ragadós réteget az arcon és annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

ecyke444

2017. december 2.

Ezt a terméket Németországba vásároltam,többet vártam tőle :( nem olyan az illata mint a többinek ebbe a termékcsaládban,Negyon hamar megszáradt az arcon,utánna meg ilyen “ ragacsos “ lett az arcom... nekem nem jött be..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.