Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fringilla, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Kategória:   Hajformázók

A Balea hajlakk mikro finomságú permete ultra erős tartást kölcsönöz frizurájának egész napon át. A vitamin+ formulának köszönhetően haja selymesen puha és csillogó lesz. Nem ragad, könnyen kifésülhető és nem szárítja a hajat.

• Ultra erős tartás
  • Vitamin+ formulával, ultra erős, 24 órás tartás
  • Minden hajtípusra

dorisz13

2013. május 21.

Nagyon ritkán használok hajlakkot. Csak akkor ha valami alkalmibb frizurát készítek, és ehhez kell, hogy tartós legyen a hajlakk. Végső elkeseredésemben esett erre a termékre a választásom, mivel a nevesebb és drágább hajlakkok mind kudarcot vallottak. Nem voltak tartósak, nagyon sokat kellett használni, ragadt a hajam, és sorolhatnám.
Viszont ez az első olyan termék, ami 100%osan teljesített, és az ára is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

kovacsrekaa

2013. április 1.

Én ezt a hajlakkot, olyan 1-2 éve vettem elöször. Nagyon olcsón olyan 4-500 forintért. Azóta kaptam anyámtól egy Syoss-t asszem az volt 1800.. Ennek a Baleásnak sokkal jobb tartása van, akár 2 napig is beton kemény marad a hajam.. A Syoss ehhez képest max 1 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

barbee77

2013. március 29.

Nemrég szereztem be, nem számítottam rá ennyiért, hogy ilyen jó terméket kapok. Illata meglepően jó, az állaga is, nem ragad, nagyon könnyű használni :) 5/5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

kböbe

2013. március 2.

Nagyon mellé lőttem amikor megvásároltam. Tette a dolgát szó se róla, de ha kifésültem este a hajam fehér volt kis darabkákban a hajszálaimon volt a lakk... Kifésülni igaz kicsit túlzás mert olyan ragacsos volt a hajam tőle. Nekem nem vált be az ára viszont tényleg kedvező jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

ribizli

2013. január 20.

Az ultra erős tartást (amit ez a termék ígér) nekem csakis és kizárólag a Balea Trend it up szélálló hajlakkja teljesítette, viszont ez sem rossz, de nagyon gyenge hozzá képest, olyan kis átlagos, hiába 5-ös erősségű...de legalább jó az illata, könnyen kifésülhető utána a haj, és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

szpirita

2013. január 15.

Teszi a dolgát. Az én hajamnak persze még ez sem elég erős, de tényleg nagyon vastagszálú, öntörvényű hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

cutecurly

2013. január 2.

Szuper jó termék, szuper jó áron! :) Nagyon jó tartást ad a hajamnak és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

pariah

2012. december 4.

nagyon regota ezt hasznalom, legerosebb verzio, de nagyon kimeletes. nem hivalkodo az illata, tartas amit ad remek, es minden nehezseg nelkul kifesulheto, nyom nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

mili

2012. november 13.

599 ft-ért vettem, és már használom egy ideje, de negatív tapasztalatom még nem volt vele. Nem zsírosítja a hajam, nem lesz kőkemény tőle, mégis tart amennyire kell. Az illata kellemes, és a hajam is kifésülhető, nálam jobban teljesít mint egy-két drágább lakk. Ha elfogy, újra őt fogom megvenni, mert ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 13.

fringilla

2012. szeptember 21.

A hajlakk hozza azt, amit ígér: erősen tart, mégsem ragad, könnyen kifésülhető, nem szárítja a hajam, kellemes az illata is. Ár-érték arányban meg egyenesen szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Vitaminok: Panthenol