Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: redrick, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. május 21.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

2021-ben megújult összetétel!

• Kézkrém 5% ureával
  • Nagyon száraz kezekre
  • Sheavajjal és E-vitaminnal
  • 24 órás intenzív hidratálás
  • Csökkenti a száraz bőr feszülő érzését

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsofk

2022. május 5.

Igazából a balea szinte minden termékére igaz, hogy ár-érték arányban verhetetlen🙃 szeretem, újravenném. Kellemes, nem gusztustalanul ragacsos, de azért testes, nem irritál, az illata kellemes és nem túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

dalmesz0204

2022. május 5.

Nekem ez a krém a nagybetűs ÉLETMENTŐ. Fogászaton dolgozom így elég sokszor találkozom különböző fertőtlenítőkkel, aminek köszönhetően a kezem meglehetősen siralmas állapotba szokott kerülni. Folyamatosan újra veszem, mert egyszerűen imádom. Testes de nem ragad, viszonylag gyorsan beszívódik és nagyon nagyon hosszan hidratál. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

sz.elinor

2022. április 30.

Télre nagyon jó kézkrém, ezt viszem magammal a táskámban mindenhova. Nem marad ragacsos a kezem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Gajgaj

2022. április 29.

A kezem ősztől tavaszig száraz, kireped. Az üres tartalma miatt reméltem tőle javulást. A krém nagy része hamar beszívódik, de síkos érzetet hagy. Az illata kellemes. Gyakran kellene használni, hogy mindig hidratált legyen a kezem. Jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Slau

2022. április 27.

Nagyon szeretem! Puha lesz tőle a kezem és a sarkamra is ezt használom. Ajánlom mindenkinek! Nagyon kiszáradt kezem is gyorsan segített és egyáltalán nem csípte. Hamar beszívódik,nem kell sokat várni . Mindenképpen újra fogom venni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Sziszi12

2022. április 26.

A vélemények hatására, megvettem ezt a krémet. Aki szereti az illatos krémeket annak ez nem fog tetszeni. De ha valaki egy jól hidratáló, jól beszívódó és nem ragacsos krémet keres, annak igenis ajánlom. Az én száraz kezemmel csodát tett. Ár érték arányban is felúlmúlja a drága krémeket. Mivel hiány volt a lábkréméből, ebből tettem a sarkamra és az urea tartalma ott is becsülettel megállta a helyét. Újra fogom venni. Csak meg ne szűnjön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 26.

LUNACICA

2022. április 20.

Update:Már háromszor vettem újra,simán veri a drága csodákat ígérő kézkrémeket!
2021.03 Az itt olvasott rengeteg pozitív vélemény olvasása után vettem meg,és pár használat után a kedvencemmé vált! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! Állagra kicsit zselésebb ,mintsem sűrű krémes,nagyon gyorsan beszívja a bőröm,nem marad ragacsos érzet a kezemen utána.Jól hidratálja még az ilyen hideg időben ,illetve rengeteg kézfertőtlenítő használata miatt kipirosodott,repedezett kezemet is.Sokáig érzem,hogy hidratálja a kezem,az illata nagyon visszafogott,szinte alig érezhető. Én ha elfogy biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

Update:Már háromszor vettem újra,simán veri a drága csodákat ígérő kézkrémeket!

sztrzsvth

2022. április 13.

Irritálja a nagyon száraz bőrt, fájdalmas, ég tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Irritálja a nagyon száraz bőrt, fájdalmas, ég tőle.

mbetti23

2022. április 5.

Télen használok főleg kézkrémet, mert ebben az időben mindig kiszárad a kezem. Tökéletes állagú, illatú, formájú kézkrém. Ez lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

szilvia.bano

2022. március 17.

Csodálkozom, hogy ennyien áradoznak erről a kézkrémről. A Balea arctisztítói, arcápolói közül többet is használok és szeretek, de a márka kézkrémei eddig nemigen váltották be a hozzájuk fűzött reményeimet. Ezt igazából azért próbáltam ki, mert anyukám vett belőle egy utazó kiszerelésű tubust, és neki sem tetszett, ezért odaadta, hátha nekem jó lesz. Egyetértek vele, nekem is lényegében az volt vele a problémám, mint neki. Az illata nem zavart volna (neki az sem tetszett), és tény, hogy nagyon olcsó, viszont a hatásával semmilyen szinten nem vagyok elégedett. Részint csúszós, szilikonos, részint ragacsos érzetet hagy maga után, kellemetlen érzés felkenve, le kellett mosni. Ugyanakkor hidratáló hatást sem igazán éreztem. Egy 400 Ft-os kézkrémtől mondjuk nem várok sokat. És már a citromosat se szerettem, mikor annak idején egyszer kipróbáltam- igaz, annak elsősorban az illata volt nekem sok. Egyébként miután megszűntek a Trend it up kézkrémek, most a Helia-D extra száraz bőrre való kézkrémét használom. Inkább fizetek 500 FT-al többet, viszont az a krém kifogástalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.