Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: redrick, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

ramonav

2020. augusztus 11.

Szeretem ezt a krémet. Először a lábra való párját kezdtem el használni, mivel elégedett voltam vele, megvettem ezt is. Jó az illata, olcsó, jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

andikov90

2020. augusztus 11.

Nagyon gazdag, krémes összetétele bársonyossá teszi a kezeimet. Nem tudom nélkülözni télen, nagyszerűen ápol. :)

TESA1316

2020. július 19.

Sokféle kézkrémet kipróbáltam, mert keresem a tökéletest de ebből mindig van otthon és amikor ezt kenem a kezemre akkor mindig meglepődök, hogy milyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

ildis

2020. július 17.

A kedvenc kézkrémem! Télen hajlamos a kezem cserepesre-pirosra száradni, nagyon csúnya szokott lenni. Aztán a drága, ám annál haszontalanabb kencék után megtaláltam a DM-ben ezt a párszáz forintos csodakrémet, és azóta semmi baja a kezemnek. Ár-érték arányban verhetetlen, már számtalanszor újravettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

KissMicu

2020. július 15.

ár-érték arányban tökéletes és a legtöbb drágább kézkrémmel versenyben ő a győztes. Persze vannak jobb összetevős, jobb illatú, szebb csomagolású, könnyebben használható kézkrémek de 5-6x drágábbak. Ez egy egyszerű jól múködő kézkrém, amely hamar beszivodik és pihe puha kezed lesz tőle olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

PrincessBell

2020. július 1.

A világméretű fertőtlenítős kézmosásos időszakban olyan szintű hiánycikk volt itt a városomban (megyeszékhely) és online is, hogy 3 hónapot kellett várjak, mire le tudtam venni a polcról (ki is fizettem természetesen, nem csak levettem :P).
Annyi jó véleményt olvastam, hogy már eskü "hókuszpókosan" dörzsölgettem álmaimban a csont száraz kezeimet össze, hogy ennyi pénzért majd egyszer valamikor kapok egy csodát.
Nem rossz.
Negatívum: nekem nem szívódik be gyorsan, pedig porzik a kezem, így éjszakai krém lett ez az Olcsószág (Drágaszágnak nevezi ugye elég becsapós lenne), ezen kívül a kezem még mindig porzik, csak nem annyira, de nem hidratál túlságosan :(
Pozitívum: kedvelem az illatát, olcsó, az összetevői ellen nem szerveznék tüntetést.
Összeségében jó kézkrémnek tartom, még ha a valóságban nem is olyan, mint az álmaimban :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nem rossz.

varit

2020. július 1.

Kissé nehezebben szívódik be, ezért csak éjszakára használom. Az illata nem tetszik, de sokkal hatásosabb, mint a sokszor ennyibe kerülő kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

SzisziAdri

2020. június 11.

Szuper kis kézkrém, ár-érték arányban is a legjobb választás. Gyorsan beszívódik, nagyon puha lesz tőle a kezem és az illata is lágy, könnyű. Már újra is vettem, ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

anillam

2020. május 30.

Nagyon megéri az árát. Könnyen beszívódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Nagyon megéri az árát. Könnyen beszívódik

klaudiakovacs95

2020. május 26.

Könnyen beszívódik, hosszantartó hidratálást eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Könnyen beszívódik, hosszantartó hidratálást eredményez.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak