Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: redrick, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

Boriskajuliska

2020. február 20.

Szépen puhítja a kiszáradt kezeket, viszont mivel nehezebben szívódik fel csak éjszakára használom, igaz nem spórolok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Qwerty

2020. február 1.

Használható darab. Nekem ugyan a R. ureás sajátmárkás kézkréme jobban bejött, szebb tőle a kezem és az összetételét is jobbnak találom, de igazából ez sem rossz. Viszont aki kitalálta,h a legtöbb kozmetikumnak gejl lekvárszaga legyen, azt összezárnám pár napra ezzel a szaggal, hadd élvezze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Amadea

2020. január 26.

A rengeteg munkahelyi papírforgatás miatt szereztem be kis kiszerelésben, de hazavittem éjszakai kézkrémnek, mert többszörösen lekörözi az Alverda Naturschön darabját, egy éjszaka alatt megszüntette a körömágy körüli szárazságot. Tápláló volta ellenére hamar beszívódik, egyetlen hibája, hogy az illata elég erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

laanna

2020. január 24.

Ár érték arányban tényleg az egyik legjobb kézkrém minden szempontból. Nagyon illatos, ami hangulatomtól függően néha kicsit idegesített, de alapvetően szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

vvv

2020. január 15.

Az itteni vélemények és a durván jó árfekvése miatt vettem meg és nem is bántam meg.
Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jól hidratál.
Nem is ragozom tovább. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jól hidratál.
Nem is ragozom tovább. Szeretem.

susie.birkas

2020. január 4.

Véletlenszerűen akadtam rá és próbáltam ki, de ezentúl tudatosan fogom keresni. Szépen rendbe tette a kiszáradt kézbőröm. Gyorsan beszívódik és az illata nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

1998

2020. január 4.

Nagyon jó, hamar beszívodik, hidratál, puhitja a bőröm.
Illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Nagyon jó, hamar beszívodik, hidratál, puhitja a bőröm.
Illata kellemes

aniko19

2019. december 31.

A nagyon száraz, kisebesedésre hajlamos kezeimet szépen rendbe tette rendszeres használat mellett. Használtam gyógyszertári, több ezer forintba kerülő kézkrémeket is, de messze felülmúlja őket. Gyorsan beszívódik, az illata sem rossz. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Betti99

2019. december 12.

Nagyon szépen hidratálja a kiszáradásra hajlamos kezemet, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Igazán száraz, ekcémás kézre semmit nem ért, egy sima alap kézkrémnek viszont teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak