Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: redrick, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

JudithBeauty

2019. május 19.

A sok pozitív vélemény hatására vettem le a drogéria polcáról. Extra száraz a bőröm, szóval én vagyok a célcsoport. Vagyis majdnem. Kicsit zsírosabb krémre számítottam, de az állaga folyósabb, mint amit használni szoktam. Persze ez nem szegte kedvem, és lelkiismeretesen kenegetem vele a kezemet.
Sajnos az illatát nehezen szokom meg, mert kicsit erős, mű illat, és a felszívódása sem az igazi. Hidratálhatna jobban is, de az ára tényleg kedvező.
Napközbeni használatra megteszi, de egyébként nekem a hatása kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Napközbeni használatra megteszi, de egyébként nekem a hatása kevés.

lucisunderground

2019. május 17.

Nem rosszak az összetevők.Viszont az állaga nem olyan jó.Kicsit ragadt utána a kezem.Nehezen szívódik fel.A hatása viszont remek.Tényleg rendbe rakja a száraz kezeket.Az ára is szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

linkee

2019. április 23.

Nagyon kellemes kis kézkrém, picit lassabban szívódik fel, de nem hagy filmszerű réteget maga után. Az illata számomra túl "agresszív" de megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Platina890413

2019. április 21.

Illata nagy édes , trópusi ( nekem legalább is erre emlékeztet) . Munkahelyi krém számomra ,mivel sokat nyúlkálok vízben, a szünetekben ezzel kenem a kezem. Nem rossz ,de már kezd hozzá szokni a kezem . Amint elfogy keresek egy másik krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

ViktoriaLugosi

2019. április 11.

Nagyon jól hidratál és szép puha lesz tőle a kezem. Az illatával még barátkozom,de tuti hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

85eva

2019. április 11.

A felszívódása nem a legjobb, de jól hidratál, az illata és ára is jó. Nekem célnak megfelelő volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

szucsnoem95

2019. április 4.

Kevés is elég belőle, jól hidratál, olcsó és az illatát is szeretem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Kevés is elég belőle, jól hidratál, olcsó és az illatát is szeretem. 5*

katalinmester13

2019. április 2.

Lábápoló testvérkéje nagyon bevált. Miatta vettem meg a kézkrémet is. Ugyanolyan nagyon szeretem ezt is. Az illatát is, a hatását is. Puha lesz tőle a bőröm. Kezeim általában nem szárazak, de mosogatás után kíván egy kis utánpótlást. Pár percen belül beszívódik, de addig sem zavaró, szinte azonnal tevékenykedhetek tovább. Nagyon száraz kézen nem tudom, hogy működik, de egy próbát megérhet. Legfeljebb testápolónak elhasználható. Egyébként a testápolót is beszereztem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

FanniLorcsi

2019. március 19.

Ár-érték arányban abszolút kedvező, a többi általam kipróbált hasonló árkategóriájú krémek közül eddig ez teljesített a legjobban. Kellemes illatú, könnyen felszívódó, de igazán száraz kéz esetében minden gyakori használatot ajánlok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Sandrine

2019. március 16.

Már nagyon fájt, viszketett a kezem a szárazságtól, úgyhogy gyors megoldásként beszereztem ezt a krémet. Nem egy nagyon nagy dobás, de átmenetileg teljesen normálissá tette a kezemet, és nem is drága, úgyhogy megérte nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak