Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: redrick, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

honeybya

2021. január 25.

Imádom 💗 legeslegjobb krézkrém, nagyon ekcémás a kezem, ez a krém egyáltalán nem bántja, sőt amióta használom ki sem jött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Erjenna

2021. január 25.

Könnyen kenhető és gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a bőröm, mégis tartósan hidratál. Sokadszorra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

LUNACICA

2021. január 19.

Az itt olvasott rengeteg pozitív vélemény olvasása után vettem meg,és pár használat után a kedvencemmé vált! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! Állagra kicsit zselésebb ,mintsem sűrű krémes,nagyon gyorsan beszívja a bőröm,nem marad ragacsos érzet a kezemen utána.Jól hidratálja még az ilyen hideg időben ,illetve rengeteg kézfertőtlenítő használata miatt kipirosodott,repedezett kezemet is.Sokáig érzem,hogy hidratálja a kezem,az illata nagyon visszafogott,szinte alig érezhető. Én ha elfogy biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Klifta

2021. január 13.

A legjobb kézkrém ever. Évek óta használom, imádom. Könnyed, de mégis jól hidratál, nem ragad, az illata nem orrbaverős. Praktikus kiszerelésű, de létezik mini változatban is, én azt teszem a táskámba. Abszolút éri az árát, sőt, szerintem kifejezetten olcsó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

srskitti

2021. január 2.

Nagyon könnyed állagú krém, hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, jól hidratál. Enyhén illatosított, de nem zavaró. Általános állapot fenntartásra, pici szárazságra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

vvv

2020. december 14.

Az itteni vélemények és a durván jó árfekvése miatt vettem meg és nem is bántam meg.
Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jól hidratál.
Nem is ragozom tovább. Szeretem.

Update: Továbbra is szeretem.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Kellemes illata van, könnyen beszívódik, jól hidratál.
Nem is ragozom tovább. Szeretem.

Update: Továbbra is szeretem.:-)

alexandraaa

2020. december 11.

Én még csak most kezdtem el használni ezt a krémet, de már az első használat után nyugodott valamennyit a bőröm. Nekem nagyon csúnyán képes kirepedni a kezemen a bőr (pl. körmöm szélétől az ujjbegyem felé, de már a mutatóujjam oldalán is ..) főleg, hogy folyamatosan kezet mosok, meg ugye hogy itt a hideg idő. Tehát nálam jól indított, bízom benne, hogy így is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

ZsuzsaB

2020. december 10.

Ár - érték arányában a legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam. Rendszeres használat mellett nem szárad ki a kezem. Többször is vettem már belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

Andrea456

2020. december 1.

Ahogy hűvösebb lesz, az én kezem is elkezd kiszáradni és kirepedezni. Korábban csak a koncentrált Neutrogena vált be, és most szerettem volna egy olcsóbb alternatívát keresni helyette. Kb. 3 hete használom, akkor a hüvelykujjam alatt volt egy csúnya rész, amit pár használat alatt (kb. 2 nap napi többszöri kenegetéssel) szépen helyre hozott. Közben egyre hidegebb lett, és a kezeim is elkezdtek repedezni. Sajnos, ha ilyen részre kenem, akkor csípi a sebet, ezért kap csak négyest. Viszont tényleg gyorsan felszívódik, jól hidratál, és néhány használat után már sokkal szebbek a kezeim, ráadásul olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Bolgarka

2020. november 27.

Szuper kis kézkrém! Engem is érint a probléma, hogy a sok kézmosás és a hideg miatt eléggé száraz a kézfejem. Ez a krém gyorsan beszívódik, tök jó, nem tolakodó illata van, és hosszan tartó hidratálást ad. A legjobb az egészben, hogy ha rendszeresen kenem a kezem szappanos kézmosás után sem érzem száraznak. Ár-érték arányban a legjobb, amit próbáltam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak