Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. augusztus 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A speciális vitaminok, a kókusz finom és könnyű illata táplálja és kényezteti a bőrt. Védi a kiszáradástól, puha és selymes bőrt biztosít, 24 órás nedvességgel látja el a bőrt. A gyorsan felszívódó formula kiváló make-up alap.

Kiszerelés: 50 ml

Vyvcsyke

2016. június 12.

Jól hidratál, könnyen beszívódik és nagyon jó az illata:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Jól hidratál, könnyen beszívódik és nagyon jó az illata:)

tekla111

2016. január 24.

Az illata naptejre emlékeztet. Az állaga eleg jó! Nagyon jol hidratal csak egy ido utan fura ilatta lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

umpalumpa

2015. január 16.

Hát csak pici 8 ml-esem van és az édes kis tubus csábított el. Tudom, nem így kell krémet választani, de csak kipróbálni akartam. Az illata naptejre emlékeztet. Az állaga jó. Szérumra kentem és csak orcákra (mert ott száraz), és jól felszívódott. Picit csípett nemtom melyik összetevőtől, aztán elmúlt. Ez nekem nem olyan jó, sztem nem szabadna csípnie. Sminkalapnak nem próbáltam. Azt hiszem nem ez lesz nálam az év krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Vicus

2014. december 4.

Furcsa, mert mintha eleinte picit égne tőle az arcbőröm.. Bár aztán elmúlik, de azért kicsit ijesztő. Az illata nagyon finom, eleinte.. Utána átvált valami poshadt szagba, amit már sok Balea terméknél éreztem. Viszont a hidratáló hatása nagyon rendben van. Én kiárusítva vettem 450 forintért, szóval ár/érték aránya is nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol