Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra95, Módosítva: 2015. július 6.

Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő hajlakk a 24 órán át tartós frizuráért.

vikofrivia

2020. június 15.

Én leszek az első, aki nem a hajára használja legfőképp.. hanem a szemöldökére.
Egyszerűen egy zselé sem képes ilyen jól megtartani a szemöldökömet, vagyonokat meg nem vagyok hajlandó kiadni értük, így a soap brow technikán keresztül mindent kipróbáltam már, és ez vált be a legjobban. Kifejezetten kicsi csomagolást kerestem, az összetevői sem csúnyák, úgyhogy én nagyon szeretem, jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Én leszek az első, aki nem a hajára használja legfőképp.. hanem a szemöldökére.

Anasztazia20

2019. február 19.

Szeretem, hogy ilyen pici, mert csak a babahajak lesímitására használom, sok idő mire elfogy. Teljesen jól működik, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Hecate

2018. március 14.

Nem szeretem a hajlakkokat, de ez a termék szuper. Nem keményíti meg a hajszálaimat, meg nem büdös. Sőt! Kedvelem az illatát. Jól rögzít - bár mondjuk inkább csak olyan fél napig. Dúsító hatást nem tapasztaltam, ám nekem eleve dús a hajam, talán csak nem tűnt fel. Imádom, hogy jó árban van és kis mérete miatt könnyen magammal vihetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

coffeegirl

2018. február 21.

A volumen az megkérdőjelezendő, de a lakktéma az oké. Semmi extra, olyan mint a többi hajlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

ssteff15

2018. január 19.

Gyakran utazom, és ez a kiszerelés tökéletesnek bizonyult erre a célra. Nem használok minden nap hajlakkot, csak ha hajmosós napom van aznap mikor copfba kötöm vagy fonom. Én már sem balzsamtól, sem sampontol, semmiféle sprétől és csuda portól nem vérok dúsítást, vagy hogy visszakapjam a hajam elveszett volumenét, a vitaminok és a vitaminos házikeverésű pakolások hozták vissza, és építgetik tovább aminek örülök. Számomra egy mai hajlakk akkor csodaszer, ha tart és maximum egyszer kell igazitanom és újrafújnom egy nap, ha nem állítja egybe a tincseim és nem gránit keménységet hagy maga után. Nekem ez a hajlakk ezt az elvárást teljesíti,és ezzel elégedett vagyok. Ha eéfogy biztosan újraveszem majd, sokkal praktikusabb, így ha napközben kell igazítanom nem egy nagy flakont kell előszednem és nem kell két helyre vennem, és észbentartani melyikben mennyi van még. A kiszerelése miatt vettem meg nem olvastam utána, de maximálisan elégedett vagyok. Dúsítást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

MormiOrsi

2017. október 3.

Hát ez szörnyű! Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, de másnap sírva rohantam beszerezni a régi jó syoss max hold lakkomat. Ég és föld a kettő, összehasonlíthatatlan! Ennek semmi hatása sincsen, olyan, mintha semmit sem fújtam volna a hajamra. Pénzkidobás, nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Lolychan

2017. szeptember 3.

Én imádooom. :D Praktikus kiszerelés és tartós is. Mi kell még? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Én imádooom. :D Praktikus kiszerelés és tartós is. Mi kell még? :D

Troublemaker

2017. július 16.

Igazából ez egy táskába dobálós vagy ha utazáshoz tökéletes hajlakk, dúsítani az én hajamat nem dúsította. De ha elfogy mindig újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Bibi

2017. március 4.

Nagyon ritkan hasznalok lakkot, igy ez a pici kiszereles evekig eleg. Isteni illata van, nagyon tartos es tokeletesen fixal:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Jelizz

2017. február 6.

Nem rossz ,nem rossz de van jobb is. Hajlakk illata van,fixalja a hajam ,de nem dusit es nem eros 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Vitaminok: Panthenol