Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás vitamin formulával. 24 órás volumen hatás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Puffin

2024. április 4.

Általában volumen növelő hajlakkot használok, épp ami akciós, azt veszem. Most először vettem ezt a Balea-t. Sok hajam van, vékony szálú, minden nap használok hajlakkot, de inkább csak a hajtövekre. A fixálás minősége nekem megfelel, megtartja a hajtövet kb. 6 órára, viszont max két napot bírok a hajmosással, mert tiszta ragacs lesz tőle a hajtövem, mintha full zsíros lenne a hajam, borzasztó. Nem veszek még egyszer ilyen hajlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 4.

drebeka

2024. február 7.

A szemöldökömet igazgatom a mini változatával. Arra tökéletes, azonban nem tudom, hogy a hajon mit produkál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 7.

danna20

2022. július 20.

Nem fixál, nem ad volumenet sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Nem fixál, nem ad volumenet sem.

Halcyon

2020. június 5.

Semmivel nem rosszabb mint a többi, ami 4x ennyibe kerül. Legalább ez nem ragad!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

bandita

2018. szeptember 7.

Harmatgyenge fixáló hatás, durva, nehezen adagolható permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Harmatgyenge fixáló hatás, durva, nehezen adagolható permet.

Pipex77

2018. június 1.

Rettenetes.. Ragad, nagy cseppekben fúj és az illata is irritáló. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

Rettenetes.. Ragad, nagy cseppekben fúj és az illata is irritáló. Soha többet.

shopaholic98

2018. február 17.

Végre elfogyott...a hajat egyáltalán nem fixálja és ragad is, akkor már inkább veszek drágábban olyat, ami teszi a dolgát. Én a végén már sminkfixálásra használtam, de arra se nagyon vált be. Soha nem venném újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

xfxff349

2017. november 24.

Nagyon szeretem. Szépen tartja a hajamat, ugyanakkor nem ragasztja össze a szálakat és a nap végén is könnyen ki tudom fésülni a hajamból. Nyilván egy remekművet nem tartana a helyén, de mindennapos használatra, hogy a babahajamat rendben tartsa tökéletes. És az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

missmomsen

2017. március 9.

Szinte semmit nem tart, ha szeretném, ha tartós maradjon a frizurám, akkor biztos nem ehhez fogok nyúlni, ez max a szálló babahajak ellen hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

jucus8

2016. november 10.

Sajnos nekem nem lett több/jobb érzés tőle a hajam, viszont remekül szórható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Sajnos nekem nem lett több/jobb érzés tőle a hajam, viszont remekül szórható!

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.