Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartás vitamin formulával. 24 órás volumen hatás.

bandita

2018. szeptember 7.

Harmatgyenge fixáló hatás, durva, nehezen adagolható permet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Harmatgyenge fixáló hatás, durva, nehezen adagolható permet.

Pipex77

2018. június 1.

Rettenetes.. Ragad, nagy cseppekben fúj és az illata is irritáló. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Rettenetes.. Ragad, nagy cseppekben fúj és az illata is irritáló. Soha többet.

shopaholic98

2018. február 17.

Végre elfogyott...a hajat egyáltalán nem fixálja és ragad is, akkor már inkább veszek drágábban olyat, ami teszi a dolgát. Én a végén már sminkfixálásra használtam, de arra se nagyon vált be. Soha nem venném újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

xfxff349

2017. november 24.

Nagyon szeretem. Szépen tartja a hajamat, ugyanakkor nem ragasztja össze a szálakat és a nap végén is könnyen ki tudom fésülni a hajamból. Nyilván egy remekművet nem tartana a helyén, de mindennapos használatra, hogy a babahajamat rendben tartsa tökéletes. És az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

missmomsen

2017. március 9.

Szinte semmit nem tart, ha szeretném, ha tartós maradjon a frizurám, akkor biztos nem ehhez fogok nyúlni, ez max a szálló babahajak ellen hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

jucus8

2016. november 10.

Sajnos nekem nem lett több/jobb érzés tőle a hajam, viszont remekül szórható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

Sajnos nekem nem lett több/jobb érzés tőle a hajam, viszont remekül szórható!

spari193

2016. július 20.

Ugyanúgy tart, min t a 2x drágább Taft, ezért áttértem erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Ugyanúgy tart, min t a 2x drágább Taft, ezért áttértem erre.

7ot

2015. július 31.

Hosszú hajra nekem borzasztó. Tartást nem ad, megkeményedik a hajam. Alig várom, hogy megmossam a nap végén; hiába frissen mosott hajra használtam reggel. Volumennövelő hatása nincs, bár ezt nem is vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 31.

scbellie

2015. június 9.

Borzalmas, nekem nagyon nem vált be :( A hajam megkeménykedik tőle és szálkás tapintású lesz. Sajnos nekem ez nagyon nagyon nem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

boltkoros

2015. március 1.

Nem csodaszer de én időről-időre azért csak visszatérek hozzá 😊 Nem lesz ragacsos tőle a hajam és nem nehezíti el, szóval nekem pont megfelelő tartást biztosít. Az ára is jó. Az illata, nem rossz, de nem is egy francia parfüm 😄 Extra erős tartást nem biztosít, de nekem pont ennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Vitaminok: Panthenol