Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Kategória:   Lábápolók

Melegíti és ápolja a hideg lábakat.

eyeye

2013. május 24.

Egy csomag nekem két alkalomra volt elég. Amikor megvettem nem is figyeltem, hogy melegítő hatású. És mivel első alkalommal határozottan jó idő volt így utána sem éreztem semmi extrát. Ma újra elővettem. Miközben áztattam a lábam eszembe jutott, hogy megint nem érzek semmi különöset. Valami olyasmit vártam volna, mint a paprika olajtól vagy az Ilcsi Esemény Előtti Pakolástól, nyilván jóval gyengébben. Aztán mikor áztatás után bekentem a lábikóm shea vajjal és meleg zokniba bújtattam, akkor éreztem azt a kellemes meleget, ami nyilván a meleg víztől is volt de mivel kb 20-30 percig éreztem így nem tudom és nem is akarom csak arra fogni.
Még az jutott eszembe, hogy az első alkalommal a meleg miatt nem volt ennyire forró/meleg a víz. Lehet az is kell a hatásához.
Mindenesetre biztos veszek még belőle párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Mindenesetre biztos veszek még belőle párat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin