Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray fehér málna és liliom illattal, alumínium nélkül. 24 órás védelmet nyújt a testszag ellen. Vegán termék.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. június 12.

Tegnap vettem a DM -ben először csak azért mert 249ft volt és dezodort akartam venni, gondoltam akkor legyen ez jó áron, egyébként 500ft körül van. Este fürdés után fújtam magamra és nem is figyeltem hogy milyen. De később elkezdtem érezni valami nagyon finom illatot, és ez volt az, nagyon tartós, azóta csak ma kellett újra fújnom egyszer és még mindig jó, még parfümillatnak is beillene. Gyorsan vettem még belőle amig akciós, ez nekem nagyon bejön, hatása is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 12.