Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

A szőlőmag- és mandulaolajat tartalmazó hajvégápoló, rendszeres használata esetén meggátolja a száraz hajvégek töredezését. Feltölti a hajszálak felszínén található sérüléseket, simává varázsolja a hajszerkezetet. Jelentősen mérsékli az újabb töredezések kialakulását.

Bettii98

2020. március 31.

Az első üvegcsével nagyon jó volt, mert könnyen kifésülhető volt a hajam tőle, másnap is fényesen csillogott. A második üvegnél viszont már semmit nem csinált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

meszarosjuli

2019. december 30.

Annak ellenére, hogy hosszú hajam van, valahogy mindig kimaradt a rutinonból a hajvégápolás. A barátnőm tanácsára kezdtem el használni, mivel szerinte ár-érték arányban jó kis termék. Hogy megfigyeljem a hatását, akkor kezdtem használni, amikor levágattam augusztusban a töredezett hajvégeim. Most december van és konkrétan olyan állapotban van a hajam, mintha frissen vágattam volna. Nagyon elégedett vagyok vele, törölközőszáraz hajra egy adagot szoktam belemaszírozni. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Szilviams0118

2019. december 10.

nekem bevált, kellően sűrű, de nem ragad, árban is kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

nekem bevált, kellően sűrű, de nem ragad, árban is kedvező

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil