Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xena123, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alkoholmentes. 48 órás védelem.

E909

2016. november 9.

De imádtam ezt a deot! A legjobb illata volt és nagyon olcsó. Nekem az izzadásgátló hatása is jó volt. Kár, hogy nem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tinus554

2016. március 25.

Úgy szerettem! Olyan kis citromos süti illata volt. Nem volt megfelelő nappali izzadásgátlásra, ezért csak estére használtam, de nem bántam. Hamar megszáradt, az illata még reggelre is érezhető volt. Irritációt nem okozott. Imádtam!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

vikkancs98

2015. augusztus 3.

Nagyon finom illata volt,nekem ebből a spray változat is megvolt de mint dezodor nagyon gyenge volt és nekem egy kicsit a bőrömet is irritálta :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

dotimoti

2014. október 22.

Az illata isteni, cukorkás, de mint izzadásgátló nem sokat ér :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Az illata isteni, cukorkás, de mint izzadásgátló nem sokat ér :S

dori96

2014. augusztus 31.

100 vagy 200 forintért vettem, nagyon finom illata volt! a hatása jobb volt mint a márkásabb izadásgátlóknak. sprayben vagy amiben még gyártják újraveszem, mert az illata isteni volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Baabbii95

2014. április 27.

Az illatát azt szeretem bár eléggé érdekes. Nekem nem mindig szívódik be könnyen. Nem szoktam sűrűn használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

zsannasko

2013. december 1.

Az illata egyszerűen csodás. Kedvenc. Nekem kb. fél napig bírja, de sajnos igaz az, hogy fehér folt marad utána és fehér por pereg le a bőrről, ami nagyon zavaró. Nekem talán szárította is a bőröm némileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

AshleeyTayloor

2013. november 24.

Finom az illata, de valami miatt nem szívódik be és ilyen fehér darabokba jön le a hónaljamról...borzalmas..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

pmarcsi

2013. november 13.

Én is úgy vélem, mint az előttem szóló, miszerint nem, hogy jót nem csinált, konkrétan büdös lettem tőle... Borzalmas!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Edit87

2013. november 13.

A boltban megtetszett a csomagolása, és az illata egyből elcsábultam. Kis helyet foglal táskában is elférNE, de ez a deo semmire nem való, jó pár napig próbálkoztam, de az igazat megvallva sokkal büdösebb lettem vele, mint nélküle lettem volna! Sajnálom, hogy megvettem, kuka lett a sorsa! Senkinek nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.