Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Az enyhe, alkohol-mentes formula véd testszag ellen, cseresznye illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orsipanka

2016. október 19.

Kellemes, gyümülcsös, friss nyári illat, mondjuk a cseresznye illatát nem ismertem fel benne. Az izzadásgátló hatása egy átlagos hétköznapra elég, de egy extrém meleg napra vagy edzéshez már nem. Ennek ellenére idén a kedvenc nyári termékeim között szerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

mujerconfused

2016. március 17.

Az illata nekem nagyon mű, túl nagy dezodoráló hatása nincs, a kis kiadás arra jó, hogy táskába bedobva, ha szükséges felfrissítse vele magát az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Cataleya

2015. október 5.

Azzal, hogy az illata cseresznyés most szembesültem miután elfogyott. Tetszett nagyon az illata, kicsit rágógumis és nekem bevált a hatása is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

nanne

2014. október 23.

Én is csak a csomagolás miatt vettem meg, el is használtam, de nem lett a kedvencem. Bár izzadságszagom nem lett tőle, csak nyitott ablak mellett tudtam használni, mert ha véletlenül beszívtam erősen köhögnöm kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

MikesneBetti

2014. október 13.

Cuki, finom az illata is, de max parfümmentes napokon illatanyagnak jó. Izzadásgátló hatása nálam semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Marcsus

2014. szeptember 22.

A csomagolás édes, olyan mint egy gyerekkori mese képbe csomagolva felnőttek részére. Az illata (vagy talán inkább szaga) műanyag, édes löttyintés, nem cseresznye, nem is gyümölcs, de ami a legrosszabb, hogy egyszerűen nem véd a testszag ellen. Befújom magam vele, és mindenféle komolyabb erőkifejtés nélkül képes vagyok 3-4-5 óra múlva már bűzleni, pedig alapból nem vagyok egy izzadós típus, olyan, mintha konkrétan ettől büdösödnék...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Arvael

2014. július 4.

Hát izé... Nagyon cuki a csomagolása, de leginkább ez nyomott a latba, hogy megvettem, és annak ellenére, hogy mikor a dm-ben megszaglásztam, még tetszett az illata, tehát jött velem. Azonban első használatkor már nem tetszett, túlságosan édes és nyomasztó volt, és nálam a dezodoráló hatása sem működött. Igaz, hogy alkoholmentes, de azért alumíniumsó van benne, tehát ennek elvileg működnie kellene a testszag ellen. Odaadtam anyukámnak, hogy majd ő elhasználja, de ha így sem válik be, majd légfrissítő lesz belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Vangie

2014. július 1.

Szerintem a cseresznye illathoz semmi köze, inkább brutálisan édes rágógumis. Egyébként ragad és nem sokat ér. Akinek bejön az illata, lehet, hogy szereti, de azt nem tudom elképzelni, hogy a hatása miatt szeretné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

salientina_

2014. május 31.

nekem nem hasznalt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 31.

nekem nem hasznalt

TheGirl

2014. május 3.

Nekem nem használ, ugyanúgy testszagom lesz tőle. Azonban az illata kellemes, és a csomagolása is meggyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.