Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. november 25.

Kategória:   Dezodorok

Az egzotikus gyümölcsillat életre kelti az érzékeket és hosszantartó frissesség érzését kölcsönzi. A gyengéd alkoholmentes receptúra megbízhatóan véd a testszag ellen és alkalmas az érzékeny bőr számára is. Lényegesen csökkenti a látható világos dezodor nyomokat.

nettike

2015. április 4.

Régen nagyon sokat elhasználtam ebből az illatból a tusfürdőjével együtt nagyon szerettem! Nem szeretem ezeket a lilmitált kiadású termékeket mert még most is szívesen használnám őket! A külseje is nagyon tetszik , több órán át éreztem az illatát! Nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

orsipanka

2013. április 10.

Régebben 2 flakonnal is elhasználtam. Az ára és az illata jó, de az izzadást nem gátolja eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

koan

2012. október 7.

Nekem is tetszett az illata és a tusfürdőt is megvettem,csak kár, hogy nem volt tartós (az illata finom gyümölcsös). A spray semmit nem használt, a tusfürdő meg nem habzott kellően, így gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

zsoxcore

2012. október 1.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem lehet kapni :( A tusfürdőjét is megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem lehet kapni :( A tusfürdőjét is megvettem!

Heli

2012. október 1.

Először a minit vettem meg belőle, majd a nagyot. Igazából nem tudom miért tettem, talán az illata és az ára miatt. Mert a szagok ellen nem véd, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.