Bali Body

Ár:   €21.50   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophie19, Módosítva: 2020. május 18.

Ár:   €21.50
Kategória:   Testápolás

Barnító hatású testolaj. Ultrahidratáló, gyümölcsös illatú barnítóolaj elősegíti a mély, aranyszínű barnulás elérését, miközben megnyugtatja és javítja a bőrt. Könnyű formula dúsítva görögdinnyemag-olajjal, amely természetes módon serkenti a melanin képződését a testben, mélyebb, sötétebb barnulást eredményezve.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsofi207

2021. július 23.

Spanyolországban vettem, kíváncsi voltam a nagy hype miatt. Dinnyéset és barackosat választottam, isteni az illatuk. Híg állagú, óvatosan kell önteni, viszont naggggyon jól hidratál. Nem fogja össze a bikinit, de bekenést követően 1-2óráig nem érdemes vízbe menni. Gyönyörű barna színt eredményez. Viszont! Már lebarnult bőrön ajánlom a használatát, ugyan engem gyorsan megkap a Nap, de ezzel 1000x gyorsabban. Illetve tartós használatra se ajánlom. Nyaralásra, 1-2hétre kiváló, de én nem kenném magamra állandó tengerparti lakosként. Elég alacsony a fényvédője, ezért -1*. Nagyon pozitívum, hogy az olaj miatt szép, egységes hidratált volt a bőröm, annyira jól nézett ki! Azt vettem észre tartósabb is barnaságom. Szerintem jó kiegészítője lehet annak, aki nehezen barnul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol