Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 64 g

SuicideCandy

2013. november 19.

Nekem eddig ennek az illata tetszik a bali szappanokból a legjobban. Annyi még hogy nekem ebben a golgotavirág szappanban az összetevői között van spirulina is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

miraclum

2012. május 11.

Kézmosáshoz használtam, amit egy alap szappannak kell tudnia, azt hozta, jól tisztít. Emellett nem szárít, az olajok miatt hidratál is, és van egy enyhe bőrradírozó hatása is. Az illata átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil