Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 64 g

szilva1987

2014. december 4.

Alapjáraton nem vagyok egy "szappanos" típus, de megláttam leárazva a Dm-ben és miután megszaglásztam azon nyomban a kosaramban landolt. Nem bántam meg, mert fantasztikus természetes virág illata van és imádom fürdés közben, hogy az apró szárított virágszirmok, mintha kicsit radíroznák is a bőrömet. Az illata tartós, még reggel is érzem magamon és talán kicsit az ágyneműmön is. A bőröm puha lesz tőle, abszolút nem szárítja sem a lábszáram, sem a könyököm, ami más szappannál sajnos gyakran előfordul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Luca33

2014. július 15.

Leárazáskor vettem mind a 3 felénk megtalálható szappanjukból, 2 még a ruháimat illatosítja a szekrényben:).
Ezt bontottam fel először, pár hete használom, a fele fogyott csak el.
Csomagolva jobban tetszett az illata, hogy használva van, kicsit savanyú beütése lett. Zuhanyzok vele, arcra nem igazán használom, nem szárít, sajnos a pattikat sem :). Lassan fogy, tenyérbe illő méret, jó a kerek forma, egyenletesen vékonyodik. Utána nem marad meg az illata, de fürdéskor nagyon erős tud lenni, szerintem a jázminosnak jobb az illata, majd kiderül.
Leárazva tuti jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Ezt bontottam fel először, pár hete használom, a fele fogyott csak el.
Leárazva tuti jó választás!

malilalum94

2013. november 30.

Én csak a szokásos napi arctisztításhoz használom és tökéletesen megfelel.Nem szárítja a bőrömet és az illata is tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

sziszoka

2013. október 4.

Úgy döntöttem áttérek a tusfürdőkről a szappanra,mivel ezekben jóval kevesebb az összetevő.Akciós volt a dm-ben úgyhogy gondoltam teszek vele egy próbát.Illata elég erős,de fürdés után nagyon diszkrét az ember bőrén.Átment az "újjfehérség,-és körömágybőr szárító"teszten is. :-)Testápolózni is remélhetőleg kevesebbet kell,így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

haloittbarbi

2013. július 16.

Nagyon jó kis szappan (szó szerint kis:), egy bajom van csak vele hogy az arcomat sajnos kiütötte. Azonban ezen nem igazán lepődtem meg, mivel az összes többi illóolajjal is ez a problémám, ezért jobban is odafigyelgettem volna:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Zsenike

2012. december 22.

csodás illata van, a hatása mint bármely másik szappané (habzik, tisztít, ennyi), de kicsike és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

stella06

2012. október 19.

A jázminos mellett (után) ezt is kipróbáltam, a hatása ennek is remek. Sajnos az illata nem igazán tetszik, bár én eleve nem szeretem az ilang-ilangot (tudom, akkor miért ezt vettem? - mert ez volt a boltban;)).
A dolgát azonban rendesen elvégzi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

A dolgát azonban rendesen elvégzi.:)

BabyDoll

2012. július 4.

Sok-sok jó dolgot olvastam ezekről a szappanokról, a pozitív véleményeknek nem lehet ellenállni. Nos, nekem ő volt a tesztalany. Elégedettségi faktor: 100%.
Egy falatka egzotikum. Szuper kis szappan, egyik legkellemesebb, amit próbáltam. Mennyei illat, krémes hab, pihe-puha bőr.
Ó, és most látom van vaníliás és jázminos is... Mintha a gondolataimban olvasnának! Mennyország!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

bokihugi

2012. július 2.

Tetszik a formája, illata, és minden ebben a szappanban. Bali szappanokban nem csalódtam még. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

jns.melinda

2012. június 10.

Kellemes szappan, igaz fürdés közben nem annyira tetszik az erős illata, de utána a bőrömön nagyon imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil