Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 30 g

Októberi Lány

2013. szeptember 1.

Ajándékba kaptam, egy mangóssal együtt, csak azt hiszem, fele ekkorák voltak, mint a képen, kis négyzet alakúak. A konyhába használtam ezt, kézmosónak főzés közben, mosogatás után. Arra pont megfelelt. Nem nagyon volt illata. Egész jól habzott, és nagyon lassan fogyott el, méretét megcáfolva, pedig nem lecsöpögtetős, bambusz tartón "lakott". Kifogásom nincs ellene, ahhoz képest főleg nem, hogy milyen jó kis összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

kalmaniki

2013. augusztus 13.

Kókusz illatot én sem fedeztem fel benne, de ennek ellenére nagyon tetszett ez a szappan, szép összetevőlista, jól habzik, a benne lévő kókuszdarabkák miatt radírozó hatású is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

miraclum

2012. november 26.

Teljesen rendben van, jó kis szappan...
Használat közben egy sűrű, lágy, krémes hab képződik, össze sem lehet hasonlítani az átlag szappanok által produkált habbal...
Ami kissé csalódást okozott, az a kókuszillat hiánya. Mert azt kifelejtették belőle, úgy látszik... Sőt, azt is mondhatnám, hogy nem valami kellemes az illata... Ezért amikor vásárolni fogok újra Bali szappant, biztos, hogy a fahéjasnál maradok, annak nagyon jó illata van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Teljesen rendben van, jó kis szappan...

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil