Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 64 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lumena

2013. december 16.

Arcmosásra használom és nagyon szeretem, sok habja van és nem szárítja a bőrt. Megfelelően tisztít és isteni az illata! Egy kis korong nagyon sokáig elég. A vége felé kicsit zavaróak lehetnek a növénydarabkák, de én megszoktam/nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

motyor

2012. augusztus 27.

Nem rossz szappan, főleg, hogy natúr, de nem győzött meg. Az illata kicsit mű, és a bőröm fürdés után "viaszos" érzésű lesz. Viszont nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

demetern

2012. július 31.

én a gyömbérest próbáltam és abszolut meg vagyok vele elégedve,krémesen habzik,visszafogott,de érezhető illat,lágy hidratálás,a bőröm szereti,én is ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 31.

katarakta

2012. május 8.

Úgy is kezdhetném,h.ez a szappanok királya!Rengeteg szappant kipróbáltunk amióta a tusfürdőket mellőztük a fürdőszobából.Összetevők alapján ennél jobbat még nem találtam.A legmeggyőzőbb bizonyíték erre az,h.van egy beagle kutyusunk,aki jóformán mindent ellop,és megkóstol.Ott voltak a natúrabbnál natúrabb szappanok,de ő ezt fogyasztotta el,elég nagy mennyiségben(jóformán megette a felét,mert kint felejtettem:)úgyhogy natúrnak natúr,az tuti:):)amúgy nagyon jól tisztít,nem szárít,pedig az arcomra is használom,az illata visszafogott,de nagyon kellemes,egy csomó félét próbáltunk már.Bátran ajánlom bárkinek,még a szappannal szemben szkeptikusoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil