Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 30 g

falsestuff

2015. február 1.

Kíméletes, finom illatú, de eléggé dörzsölős szappan! Jó áron adják, szóval egy próbát mindenképp megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Októberi Lány

2013. szeptember 1.

Ajándékba kaptam egy másikkal együtt, azt hiszem, fele akkora, mint a képen, négyzet alakú. Illata szinte nincs is, viszonylag jól is habzik. A konyhában használom kézmosónak, mosogatás után, főzés közben... Erre teljesen megfelel. A másik már elfogyott, azt hiszem, az kókuszos volt, nagyon sokáig bírta, pedig nem lecsöpögtetős szappantartón volt. (Viszont bambuszból készültön, ha ennek van bármi jelentősége.) Ez is "jól tartja magát", pedig egy hónapja már ez van "üzemben". Nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Szandus

2013. április 1.

Most szereztem be egyet bioboltból kb. 290 forintért.
Arctisztításra használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, nem szárítja a bőrt, arckrém nélkül sem húzódik a bőröm, kíméletesen tisztít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Most szereztem be egyet bioboltból kb. 290 forintért.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil