Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 30 g

Rekissima

2012. augusztus 22.

Jó kis szappan, kellemes radírozó hatással. Problémás bőrre is kitűnő, és az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.