Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 64 g

szöszike

2012. augusztus 26.

Nemrég vettem a pici vaníliás szappankámat, az illatával enm vagyok kibékülve, de a bőrömnek csak jót tett :) szerintem nem most fordult meg utoljára a fürdőszobánkban:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.