Bálint Cseppek

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, gyógynövényboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2017. december 1.

Lelőhely:   bioboltok, gyógynövényboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-os hidegen sajtolt ligetszépemag-olaj étrend-kiegészítő készítmény.

Összetevők: többszörösen telítetlen zsírsav - omega-6 és gamma-linolénsav -, telítetlen zsírsavak, valamint egyszeresen telített zsírsav: olajsav és telített zsírsavak

ainatol

2020. december 6.

Másfél éve tartó erős hajhullást a Nizoral sampon + Ligetszépe olaj + sport megállította 2 hét alatt. (Erős = kb negyede maradt meg az eredeti hajmennyiségnek, hajmosásnál nagy marék hajszál, napi fésülködésnél is rengeteg hullott ki, és már annyira elvékonyodtak a hajszálak, hogy csak kis pihék maradtak. Minden kivizsgálás, góckutatás negatív, hajgyógyász-bőrgyógyász vizsgálatok, mindent beszedtem, mindent rákentem, semmi nem segített.)
A neten ezt találtam: “Hajhullás esetén rutinszerűen ajánlott különféle vitaminok, de különösen a ligetszépe olaj. Ha a nő hajhullása részben férfi hajhullás minta alapú - akkor a probléma oka a túlzott mennyiségű tesztoszteronból dihydrotestosteronba (DHT) átalakulás a hajmirigyekben. A ligetszépe olaj gátolja az átalakítást.” + "A ketoconazol egy gombaellenes vegyület, amit Nizoral néven korpás hajra kenőcs és sampon formájában is forgalmaznak. Egyrészt bizonyítottan gátolja a dihidrotesztoszteron szintézisét, másrészt csökkenti a gyulladást. "
Elkezdem Nizoral samponnal hajat mosni 3 naponta. Nyelv alá öntve beveszek napi 1 kávéskanál Ligetszépe olajat és napi fél órát kocogok.
Két hét múlva azt vettem észre, hogy hajmosáskor már csak harmadannyi hajszál hullik ki, fésülködéskor max 1-2 szál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

hollieme

2017. december 3.

hormonbajok miatt iszom, azért választottam ezt, mert a kapszulás ligetszépeolajok számomra túl nagyok voltak, én pedig félek a nagy tablettáktól (tudom, furcsa, de ez van). bő egy hónapja iszom, különösebben nem vártam tőle semmit, mert barátcserje-kivonatot is szedek tabletta formájában már egy éve, és annak semmi hatása, így gondoltam ennek sem lesz, de talán én lepődtem meg a legjobban, amikor két nap után észrevettem, hogy a kezemen lévő ekcéma eltűnt! nagyon durván ki van száradva egész évben, ilyenkor meg főleg, és szinte semmi sem hat - de amióta ezt a terméket használom, az ekcéma eltűnt, vagy ha előjön a hideg miatt, akkor kézkrémet használva jobban gyógyul. a hajam is szebb lett, amióta használom és sok babahajam nőtt (az elmúlt időszakban nagyon hullott a hajam). ami a hormonbajokat illeti... különösebb hatást nem tapasztaltam ezen a téren, talán enyhébbek voltak a PMS tünetei, a hasmenést is enyhítette, bár a hasfájásra nem hatott. mindennel együtt viszont muszáj öt csillagra értékelnem, hiszen a kezemmel csodát tett, és erre még eddig kb. csak a szteroidos és egy gyógynövényes krém volt képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!