Bálint Cseppek

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 9.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Cickafarkfű, palástfű és pásztortáska alkoholos oldata.

Összetevők: hordozó (víz és alkohol), cickafarkfű, palástfű és pásztortáska

Fogyasztási javaslat: naponta 1-2x21 csepp tiszta vízben oldva.Tápanyagok/hatóanyagok a napi adagban: cickafark 45 mg, palástfű 45 mg és pásztortáska 30 mg található a 42 cseppben.

Rozsa1017

2020. június 30.

A leghatasosabb csodaszer, csak ajanlani tudom! :)
Evek ota rendszertelen a menzeszem, 100-110 napos ciklusaim vannak, ha ezt egyaltalan lehet ciklusnak nevezni. (Orvosnal is jartam mar az evek alatt.)
Ajanlasra vettem meg az elso uvegcset, 2x21 cseppet adagoltam mindig (3 honapja nem jott meg most elotte) es 1 het utan (!!) ma meglett az eredmeny. :))))
Biztos, hogy mindig lesz itthon belole innentol kezdve. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

A leghatasosabb csodaszer, csak ajanlani tudom! :)
Biztos, hogy mindig lesz itthon belole innentol kezdve. ;)

Kremcica

2020. április 3.

A ciklusom beállítására vettem meg mivel többször előfordult hogy késett. Cickafark teát már korábban ittam felfázásra, de teaként kevesebb benne a hatóanyag és az íze se a legjobb. Nálam egy üvegcse napi 1*23 csepp három heti szedéssel két hónapig volt elég. Egyenlőre nem veszek újabb adagot, mert egyrészt elvileg kúraszerűen kell inni, másrészt elértem a kívánt hatást és mindkét hónapban majdhogynem napra pontosan meg is jött piroska. A PMS tüneteimet is nagyban csökkentette és a görcsök is enyhébbek lettek bár e szempontból többnyire szerencsés vagyok, mert ritkán erős. Az íze fura gyógynövényes (mi más lenne :D) leginkább gyerekkorom köptetőihez tudnám hasonlítani. Egy pohár vízbe kevertem bele és úgy ittam meg húzóra, utána másik fél pohár tiszta víz az utóíz miatt. Számomra így teljesen iható volt. Egyedül egy csúnya aknés pattanás jött ki a fogyasztása alatt, de mivel ha ritkán is de elő szokott fordulni nem írom ennek számlájára.
A fenti ár már nem aktuális, én már 3500 Ft körül vettem meg a patikában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

A fenti ár már nem aktuális, én már 3500 Ft körül vettem meg a patikában.

papramona

2020. január 4.

Tavasszal kezdtem használni baráti javaslatra a ciklikus rosszullétek miatt. Nem a ciklus beállítására használom, mert az mindig rendszeresen volt, viszont hormonálisan nagyon megvisel minden alkalom, a rosszullét nálam az állandó hőemelkedés mellett folyamatos hidegrázások és izzadás, heves több napos migrénes fejgörcsök, koncentráció csökkenés, látászavarok, hiperérzékenység, hullámzó düh, hiszti és feszültség, pedig alapjáraton végtelenül türelmes vagyok, de ilyenkor nem bírok magammal hiába nem reagálnék úgy. Ami a legjobban zavart az a napokig tartó szédüléses rosszullétek. Szkeptikus voltam először, de úgy érzem segít, jobban, könnyebben viselem lelkileg és érzelmileg a menstruációt, ugyan a fejgörcsök és a látáskiesés megmaradtak, kevesebbet szédülök, és higgadtabb vagyok abban a pár napban vagyok, kevésbé fáj a hasam is és nekem ez már elég ahhoz hogy továbbra is rendszeresen használjam és így ajánlom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

PiciCic

2016. december 8.

Kb.2éve előfordult,hogy akár egy hetet is késett a menszim. Minden alkalommal teszt,volt,hogy laborba is elmentem,de semmi.
Netes keresgélés közben egy fórumon láttam,hogy ciklus beállítására javasolták. Másnap meg is vettem,mert persze akkor is késett.Egy használat után hatott. Ha nem velem történik nem hiszem el. Azóta menszi kezdete előtt egy héttel kezdem szedni és így napra pontosan meg is jön. Barátok lettünk. :)
Azóta több féle Bálint cseppem is van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Azóta több féle Bálint cseppem is van :)

umpalumpa

2014. december 28.

Hát ez is itt van :)?
Bezony, nagyon alkalmas a ciklus beállítására. A PMS is enyhébb ha iszom és még utána is pár ciklussal. Nekem könnyem felborul a testem működése, főleg erre vagyok érzékeny. Valamiért nem ajánlja a gyártó az RH negatív faktorú vércsoporttal rendelkezőknek, mint én, de nem tudtam kideríteni miért. Ha szükségem van rá vígan szedem. Általában (szülés óta) elég egy 21 napos kúra és hónapokig pontosan tudom a vérzéses napok kezdetét.
Friss: a nyakamon és állkapocsvonalban nagyon megszaporodtak a ronda aknék. Amíg nem jutok el endokrinológushoz, addig ezt szedem (még nemtom kúraszerűen, vagy 1-1 hónapot). A 17. napnál járok és csak 2 új ragya jelentkezett, pedig ilyenkor már a falat kaparom ahogy kinézek és mit kenjek rájuk, mert fájnak is. Az a 2 db smafu és elpusztítható kategóriában vannak. Aszzem szedem vagy 3 hónapig kúrának, az lesz a legjobb...
(PC kúrák se nagyon váltak be rájuk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Hát ez is itt van :)?
(PC kúrák se nagyon váltak be rájuk.)

Alkoholok: Alcohol