Balm Balm

Ár:   6680 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult változat!

Tápanyagokal látja el és védi a bőrt, valamint helyreállítja annak egyensúlyát. Kisimítja, feltölti, valamint kiegyensúlyozza a finom vonalakat és ráncokat. A tömjén különösen fiatalító hatásáról ismert. Emellett a grapefruit illóolaj friss és egsézséges arcszínt, valamint csodálatos gyümölcsös jegyeket biztosít.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil