Balmain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Illatcsalád: orientáis-fás

Illatjegyek: fahéj, mirha, benzoin, r. bors, imortelle, tubarózsa, f. pézsma, guaiac fa, ámbra, benzoin

Ár: 38.000 Ft posta/foxposttal vagy 3300 Ft / 5500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 75ml Új, bontatlan fóliás vagy 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
angelina69

2017. október 26.

Nagy reményekkel nyúltam mintácskámhoz. A kezdeti erős, fűszeres indítás rajtam nem puha, gyantás felhangot adott, hanem egy karakteresebb, karcosabb, inkább férfi illatokra jellemző vonalat. Ez azonban kb. 10 perc után elhalványul, és innentől kezdve egy édeskés illat keveredik egy valamelyest műanyagra emlékeztető szaggal. Aztán eltűnik a furaság, és ismét édeskés, enyhén fűszeres illattá alakul. Nekem abszolút unisex illat. Nem érzem a magaménak. Szeretem a gyantás-fűszeres illatokat (pl. Rochas Absolu), de ez nem jön át. Lehet, hogy a melegebb időt szereti? Bár, az ilyen gyantás-fűszeres illatok ritkán szeretik a meleget vagy csak nekünk sok melegben. Szerencsére nem riogatós illat, nem kondenzcsíkos, a tartóssága rajtam átlagos. Hangulatfüggő, ezt napi szinten viselni szerintem képtelenség, ahhoz túlságosan karakteres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

x

2017. szeptember 11.

Az egyetlen jó dolog a hideg, nyirkos, sötét télben az, hogy fagyoskodás és szenvedés közben ilyen csodákat szimatolhatok és élvezhetek egész nap magamon. Nem tudom leírni, hogy mennyire szeretem ezt a remekművet. Balzsamosság, édesség, fűszerek, gyanták, minden itt van, ami kell, eszméletlen gazdagságban. A nyitány izgalmas, brilliáns, de számomra még nála is addiktívabb a leszáradás és az a csodás balzsamos aroma, ami másnap a ruhákon, sálon marad. Ez az átalakulás egyszerűen csodálatos.
Nem találom nehéznek, mégis nagyon gazdag, krémes, és egyszerre vannak benne édes és sós elemek, gyönyörűen kikeverve, egybeolvadva, számomra szinte gourmand a gazdagsága, krémessége miatt. Kifinomult, elegáns, biztonságot nyújtó meleg ölelés, és egyben vonzó is.
A körítés se semmi, a gyönyörűen csiszolt vastag üveg, az egyedi kupak, még a betűtípus is egy csoda, nagyon megtervezett, elegáns egészet alkot.
Nem is értem, hogy nem véleményeztem itt még eddig, a fragin bezzeg áradoztam róla. :) Nagyon sokoldalú és számomra különleges illat. Benne van minden, ami fantasztikussá tesz egy orientális parfümöt: a legvadabb fűszerek és gyanták orgiáznak, mégis ha egy szóval kéne leírnom, az a balzsamos lenne. És mostanra már megtanultam, hogy ha egy illatot úgy jellemeznek, hogy balzsamos, az nekem hatalmas nagy szerelem lesz. Ambre Gris megtanított rá. Remélem, sokáig velünk lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Masnuci

2017. február 12.

Nagy kár, hogy szívem választottja nem rajong a parfümökért, annyira kíváncsi lennék, rajta hogy viselkedne az a parfüm. Én magamon kifejezetten szeretem, de nem ez az egyetlen férfiasnak kikiáltott illat, ami nagyon tetszik nekem. Alapból nyert ügye van, ha füstös, keleties fűszeres, fahéjas, szegfűszeges, tömjénes, borsos stb. És ha az az illat egy puha alapba van ágyazva, akkor tuti tetszeni fog. Nem érzem ridegnek, ingerszegénynek meg pláne. csak úgy kapkodom a fejem, hol melyik összetevő robban éppen be, mikor melyik csendesedik el, hogy átadja a helyét a következőnek. Szívesen viselem munkába is, kosztümhöz éppúgy, mint farmerhez. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

csillog11

2016. november 9.

Intenzív, fűszeres illat, de közben egyáltalán nem tolakodó. Kezdetben érzek benne némi fanyar összetevőt is, de aztán ez egy-két óra alatt eltűnik, és marad a fahejas alap. Tartós, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Odil

2016. január 31.

Meleg, édeskés állatiasság, konkrétan szexillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Meleg, édeskés állatiasság, konkrétan szexillat.

Vaslady

2015. november 28.

Imádok parfüm véleményeket irni.
Szeretem megosztani a tapasztalataim,és érzéseim,egy-egy illattal kapcsolatban....
...és pontosan ezért is,szeretek véleményeket is olvasni!
De nagyon!
Az már csak pont az i-re,ha sikerül olyan mintát beszereznem,amire régóta várok,illetve régota birizgálta már a fantáziám.
Sok csalódás is ért már,hiszen az összetevők alapján...egy teljesen más tipusú illatra számitottam.
Talán most is ez történt....
Ambre gris...gyönyörű,különleges üveg a gömb tetővel.
Beltartalom....
Benzoinos illat,keleties-fás kategoria.
Nehéz,legalábbis számomra.
Követeli a hideget,és telet.
Kifújás után pár perccel,még mindig nehéz,férfias illat.
Utánna szépen lágyul,édesedik a bőrömön.
Teljes mértékben felismerhető a fahéj és a bors.
Fűszeres illat.
Mégsem az én világom.
Igaza van az előttem szólónak,túl férfias és ingerszegény....
Viszont....a kiváncsiság felütötte a fejét....milyen lehet egy férfin?
Jó lenne érezni....magamon nem,de pasin tetszene.....kár,hogy az enyém,a kedvencein kivül,nem hajlandó kisérletezni.
Ak teheti tesztelje a párján,aztán irja meg,hogy gagyi...vagy bugyiszaggató lett az eredmény :-D.....
Hát a tartósságával nincs probléma,most zuhanyoztam,és még mindig intenziven érezni,igy 1 csillaggal megtoldom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 28.

Imádok parfüm véleményeket irni.
...és pontosan ezért is,szeretek véleményeket is olvasni!
De nagyon!
Talán most is ez történt....
Ambre gris...gyönyörű,különleges üveg a gömb tetővel.
Beltartalom....
Benzoinos illat,keleties-fás kategoria.
Nehéz,legalábbis számomra.
Követeli a hideget,és telet.
Kifújás után pár perccel,még mindig nehéz,férfias illat.
Utánna szépen lágyul,édesedik a bőrömön.
Teljes mértékben felismerhető a fahéj és a bors.
Fűszeres illat.
Mégsem az én világom.
Igaza van az előttem szólónak,túl férfias és ingerszegény....
Viszont....a kiváncsiság felütötte a fejét....milyen lehet egy férfin?

GNóri

2015. november 7.

Nem vagyok egy girly girl, kifejezetten szeretem a nehéz, erős, fűszeres parfümöket. Azt hittem az illatjegyek és a vélemények alapján, hogy ez a parfüm is tetszeni fog, de nekem túl ingerszegény, túl érzelemmentes, túl rideg, túl férfias. De az üvege csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

Dormir

2015. október 29.

Csodás üveg! Az illat egyedi. Őszi, téli. Nem könnyű meghatározni. Édes, de nem ma szokványos cukrosan édes. Fahéjasan, mirhásan, púderesen édes. Langymeleg, ici-picit sós fuvallattal. Konszolidált, bekuckózós, mégis kifinomult.
Összefogott dús haj, puha garbó, szolid smink, letisztult modern szobában ücsörgő fiatal nő. Kötött takaróba burkolózva egy csésze fűszeres teával. Van olyan, hogy határozott lágyság?
Nem hordanám minden nap, de néha nélkülözhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 29.

Nem hordanám minden nap, de néha nélkülözhetetlen.

galagonyanya

2014. november 26.

Nem tudom, férfi, női vagy uniszex illatként forgalmazzák-e, én csak pasin tudom elképzelni, magamon - bármennyire vonzó is a fűszeressége, füstössége - nem. Viszont ha egy férfi ezt használja, szerintem, jobb ha felkészül a következményekre:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

lauran

2014. október 31.

Őszi és téli csoda, fűszerekkel. Melegít és forrósít - alkalomtól függően. Nappal és este is csodákra képes. Disztingvált illat, különleges darabokat kedvelőknek, hosszan tartó illattal és tökéletes (értsd: se nem közel, se nem távol) hatósugárral. Nem igazán jön szembe az utcán. Különleges.

Hozzá kell még tennem: gyönyörű az üvege. Békebeli drogériás sötét üveg, diszkógömbszerű kupakkal, amelyen megcsillannak a fények, a kupak alatt csodás fekete zsinórra. Kifinomult, szépséges kreáció - akárcsak az illat.

UD. Sokadszorra is bebizonyosodott, hogy amikor arra van szükségem, hogy este is intenzíven beburkoljon a reggel feltett illat, akkor az Ambre Gris-re kell hagyatkoznom. Az Ambre Gris lineáris illat, nem sokat változik a fejjegyektől az alapjegyekig, de ez az intenzitására is igaz: este is úgy pulzál, mint reggel, és ehhez nem kell túlapplikálni, két csepp bőven elég belőle. Mindeközben - bár van benne valami szintetikus, ami sokakat zavarhat - különlegesnek hat, ritkának, exkluzívnak.
Ide kellett írnom megint ezeket, mivel a tegnap egy nagyon zsúfolt napom volt, hajnaltól késő estig topon kellett lennem, és olyan illatra volt szükségem, ami nem igényel upload-ot a nap folyamán. Milyen jó, hogy ezt választottam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.