Balmain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. november 14.

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: maracuja, ibolyalevél, kávé, jázmin, írisz, szantál,kasmírfa

sephora

2013. szeptember 28.

Ez egy kellemes, krémes, nem (!) émelyítő, hűvösebb időkre való illat.
Az EDT változat volt meg nekem, szerettem, de sajnos rajtam nem volt valami tartós.
Szolid, elegáns, kifinomult illat, amely a mai tucat trendi-illatoktól nagy mértékben eltér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Ez egy kellemes, krémes, nem (!) émelyítő, hűvösebb időkre való illat.

Druszilla

2013. július 14.

Kivételesen egy olyan parfüm, amit nem én vettem, hanem mástól kaptam. Mivel nem fogott meg elsőre, ezért félretettem, és szinte el is felejtkeztem róla. Aztán nemrég elővettem, és... annyira jó, annyira különleges. Van benne valami, amit még a párom is imád. Számomra igazán szexi, és mélységében valahogy mégis van egy pici karcos dolog - ami ezek szerint a kávé lehet. Nem vagyok kávérajongó, de ezek után jobban odafigyelek erre az illatkomponensre!:) Rajtam abszolút tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Corra

2013. február 13.

Nefertiti: méghogy a Balmain utánzatokat készítő márka lenne?

Összekeverted valamivel nagyon, szerintem:)

Egyébként az illat: a firss, fiatalos külső egy kissé karcos, kávés-fűszeres csodát takar. Nem olyan Escada-san fiatalos, mint az üvege sugallja, sokkal összetettebb, érdekesebb illat, mégis elég friss és könnyen viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Nefertiti: méghogy a Balmain utánzatokat készítő márka lenne?

Összekeverted valamivel nagyon, szerintem:)